Rezultat pretrage za pojam: Harry Kane
Liverpool prekinuo Leicesterov niz
PREMIERSHIP
LONDON - Na Boxing Day došao je kraj Leicesterovom nizu od  deset utakmica bez poraza, na Anfieldu su izgubili od Liverpoola sa 0-1, a strijelac je bio Christian Benteke u 63. minuti.
Težak poraz Bilićevog West Hama protiv Tottenhama
PREMIERSHIP
LONDON - Hrvatski nogometni stručnjak Slaven Bilić doživio je najteži poraz otkako je u lipnju preuzeo West Ham. U susretu 13. kola njegovi 'čekičari' su poraženi na gostovanju kod Tottenhama 1-4.
Kramarić zabio prvijenac, Jelavić strijelac protiv Ville
PREMIERSHIP
LONDON - Hrvatski nogometni reprezentativac Andrej Kramarić zabio je svoj prvi pogodak u dresu Leicester Cityja, no to nije bilo dovoljno za osvajanje bodova protiv Arsenala koji je na stadionu Emirates slavio 2-1 u dvoboju 25. kola Premiershipa.
Engelska mlada reprezentacija ipak prejaka za Hrvatsku
ISPADANJE
VINKOVCI - Mlada hrvatska nogometna reprezentacija (U-21) nije se uspjela plasirati na završnicu Eura 2015. nakon što je u uzvratnoj utakmici dodatnih kvalifikacija u Vinkovcima izgubila od Engleske sa 1-2 (1-1).
U-21: Engleska - Hrvatska 2-1
PAD U ZAVRŠNICI
WOLVERHAMPTON - Hrvatska je došla u vodstvo golom Marka Livaje u 13. minuti, no 'Gordi Albion' je u nastavku okrenuo rezultat. Strijelci su bili Harry Kane (57) i Saido Berahino (85-11m). Uzvratni susret je 14. listopada u Vinkovcima.