Rezultat pretrage za pojam: Klay Thompson
Domaćinima sve četiri pobjede, opet sjajni Carmelo Anthony (VIDEO)
NEW YORK - Celticsi su u 12 minuta posljednje četvrtine ubacili samo osam poena (osam izgubljenih lopti), te u konačnici izgubili 85-78.
Bryantu puknula ahilova tetiva (VIDEO)
LOS ANGELES - Lakersi su objavili kako se nakon inicijalnog pregleda čini da je Bryantu puknula ahilova tetiva, ali će se točna dijagnoza znati kasnije u subotu nakon što se obavi detaljan pregled.
Thunder sve bliži Spursima na Zapadu
LOS ANGELES - Thunder se sada pomaknuo na pola utakmice od San Antonio Spursa u borbi za vodeće mjesto u Zapadnoj konferenciji.
Miami s 22 uzastopne pobjede izjednačio rekord Houstona
NEW YORK - Lakersi su upisali šestu pobjedu u posljednjih sedam dvoboja. Bolji su bili od Sacramento Kingsa s 113:102. Briljirao je Antawn Jamison sa 27 koševa.
Sjajni Noah vodio Bullse do pobjede protiv Netsa (VIDEO)
NEW YORK - Najuzbudljivije je bilo u Milwaukeeju, gdje su Bucksi tek nakon produžetka s 122-114 upisali pobjedu protiv "okrnjenog" Toronto Raptorsa.
Oklahoma uvjerljivo prema prvom mjestu na Zapadu (VIDEO)
LOS ANGELES - Kevin Durant je predvodio Thunder sa 27 pogodaka, a Russell Westbrook je pridonio pobjedi sa 21 košem iako je neko vrijeme proveo u svlačionici gdje se smirivao nakon svađe sa suigračem Thabom Sefoloshom.
Bryant više ne solira, Lakersi dobili treću zaredom
NEW YORK - Kobe Bryant je bio tek četvrti strijelac u domaćim redovima sa 14 koševa. No, imao je i 11 asistencija čime je u posljednje tri utakmice stigao do brojke od 39 asistencija što mu do sada nikada nije uspjelo u tri vezane utakmice u karijeri.
Nakon Clippersa, Warriorsi sredili i Oklahomu
NEW YORK - Curry ovaj put nije šuterski (3-14 za tricu) briljirao kao protiv Clippersa, ali je odveo momčad do pobjede s 31 košem i sedam asistencija.
Durant u završnici slomio Hornetse, Warriorsi iznenadili Miami
NEW YORK - Heatu nije pomogao 31 poen LeBrona Jamesa, koji je u posljednjem napadu promašio šut za odlazak u produžetak.
Bobcatsi prvi put pobijedili Dallas, veliki preokret Spursa (VIDEO)
NEW YORK - San Antonio Spursi slavili su sa 112-109 na gostovanju kod Portland Trail Blazersa i tako prekinuli niz od sedam uzastopnih poraza u Rose Gardenu iako su igrali bez gripoznog playmakera Tonyja Parkera.
<<  <  Strana 9 od 9 . Ukupno: 202.  >  >>