ATP Beograd: Poraz Mektića i Pavića u finalu

Objavljeno: 23.04.2022 / 13:44
BEOGRAD - Hrvatski tenisači Nikola Mektić i Mate Pavić, prvi nositelji zemljanog ATP turnira u Beogradu, nisu uspjeli osvojiti premijerni turnir u 2022. godini.

U finalnom meču su Urugvajac Ariel Behar i Ekvadorac Gonzalo Escobar slavili 6-2, 3-6, 10-7. U odlučujućem tie-breaku trećeg seta ravnopravna se borba vodila do 7-7 nakon čega je južnoamerička kombinacija dobila tri poena za redom i tako proslavila naslov pobjednika na turniru.

Prošle godine su Mektić i Pavić osvojili devet ATP turnira, uključujući Wimbledon i Olimpijske igre u Tokiju, no u aktualnoj godini i dalje čekaju na premijerni trijumf. Prije Beograda Mektić i Pavić su ove godine igrali još finale na turniru u Dubaiju.

ATP Beograd, finale (parovi):

Ariel Behar / Gonzalo Escobar (Uru,Ekv) - Nikola Mektić / Mate Pavić (Hrv,1) 6-2, 3-6, 10-7

Tagovi: Nikola Mektić, Mate Pavić, Ariel BehaR, Gonzalo Escobar, ATP Beograd
Sjajno izdanje Zadra na otvaranju nove sezone ABA lige
ZADAR - Košarkaši Zadra otvorili su novu sezonu natjecanja u ABA ligi pobijedivši pred svojim navijačima crnogorski Studentski centar s uvjerljivih 96-67 (25-8, 16-20, 24-20, 31-19).
Nürnberg više ne može igrati večernje utakmice
ŠTEDNJA ENERGIJE

BERLIN - Njemački nogometni drugoligaš Nürnberg neće igrati večernje utakmice nakon što je gradsko vijeće u petak odlučilo ograničiti korištenje reflektora na stadionu Max Morlock momčadi uslijed energetske krize.

Jaissle: Još ne razmišljamo o Dinamu
PORUKE
SALZBURG - Trener austrijskog nogometnog prvaka RB Salzburga Matthias Jaissle (34) je poručio kako još ne razmišlja o Dinamu, već o idućem suparniku u nacionalnom prvenstvu LASK-u.