ATP Monte Carlo: Startni poraz Čilića i Dodiga

Objavljeno: 12.04.2022 / 16:44
MONTE CARLO - Hrvatski tenisači Marin Čilić i Ivan Dodig nisu se dugo zadržali u turniru parova na Masters 1000 u Monte Carlu. S 2-1 u setovima svladali su ih Urugvajac Ariel Behar i Ekvadorac Gonzalo Escobar.

Južnoamerička kombinacija slavila je 2-6, 6-4, 10-4 čime je osigurala meč u drugom kolu protiv prvih nositelja Rama i Salisburyja.

Čilić i Dodig su dobro otvorili meč, a imali su odličnu šansu izbjeći odlazak u odlučujući tie-break. Naime, kod 5-4 u drugom setu su Behar i Escobar servirali za izjednačenje u setovima, a hrvatska kombinacija je tom prilikom propustila tri break-lopte.

U odlučujućem tie-breaku sve je bilo vrlo brzo gotovo jer su Behar i Escobar odmah na startu odjurili na velikih i nedostižnih 5-0.

Podsjetimo kako su za druge nositelje na ovom zemljanom turniru postavljeni Nikola Mektić i Mate Pavić koji u srijedu igraju meč prvog kola protiv braće Tsitsipas.

ATP Monte Carlo, parovi (1. kolo):

Ariel Behar / Gonzalo Escobar (Uru,Ekv) - Marin Čilić / Ivan Dodig (Hrv) 2-6, 6-4, 10-4

Tagovi: Marin Čilić, Ivan Dodig
Čačić: Baturina je pokazao da se na njega može računati
IGRAČ UTAKMICE
ZAGREB - Dinamo je u subotnjem derbiju 5. kola SuperSport HNL-a pobijedio Hajduk 4:1.
Dinamo preokretom do uvjerljive pobjede nad Hajdukom
DERBI
ZAGREB - Nogometaši Dinama s uvjerljivih su 4-1 svladali Hajduk u stotom dvoboju ove dvije momčadi u Hrvatskoj nogometnoj ligi, koja je u subotu odigrana pred 14.000 gledatelja na stadionu Maksimir.
Engleska: Uvjerljivi City, dva gola i dvije asistencije Jesusa za Arsenal
PREMIERSHIP
LONDON - Branitelji naslova nogometnog prvaka Engleske, igrači Manchester Cityja zadržali su stopostotni učinak u novom prvenstvo i nakon 2. kolu uvjerljivom 4-0 (3-0) domaćom pobjedom protiv Bournemoutha, a stopostotni učinak zadržao je i Arsenal 4-2 (2-0) domaćim uspjehom protiv Leicester Cityja.
Novi pogodak Čolaka za Rangers
ŠKOTSKA
GLASGOW - Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac drugog pogotka u uvjerljivoj 4-0 (1-0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv Saint Johnstonea u susretu 3. kola škotskog nogometnog prvenstva.
Kramarić propustio jedanaesterac, autogol Gvardiola
BUNDESLIGA
HOFFENHEIM - Andrej Kramarić je propustio realizirati kazneni udarac, ali je njegov Hoffenheim preokretom došao do prva tri boda u novoj sezoni njemačke Bundeslige pobijedivši Bochum sa 3-2, iako su gosti nakon prvih 13 minuta vodili sa 2-0.