Barcelona dostigla Real Madrid

VAŽNA POBJEDA
Objavljeno: 25.04.2021 / 19:14
VILLARREAL - U susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na gostovanju pobijedila Villarreal sa 2-1 izjednačivši se na drugom mjestu s Real Madridom.

Domaćin je poveo u 27. minuti golom Samuela Chukwuezea, no Barca je do kraja poluvremena uspjela okrenuti rezultat golovima Antoinea Griezmanna (28, 35).

U 66. minuti "Žuta podmornica" je ostala s igračem manje nakon što je isključen Manu Triguerosa zbog prekršaja nad Mesijem.

Bila je to sedma Barcina pobjeda u posljednjih osam kola, dok je Villarreal upisao već četvrti domaći poraz u zadnjih pet kola.

S nova tri boda Barcelona se izjednačila s Real Madridom, sada oba kluba imaju po 71 bod, no Katalonci imaju i utakmicu manje.

U vodstvu je Atletico Madrid sa 73 boda i utakmicom manje. Villarreal je sedmi sa 49 bodova.

Tagovi: Barcelona, Real Madrid, Villarreal, Antoine Griezmann
Inter odbio ponudu za Lukakua
ODBIJENICA
MILANO - Talijanski nogometni prvak Inter odbio je ponudu europskog prvaka Chelsea za belgijskog napadača Romelua Lukakua (28).
Povijesni uspjeh Slovenije, Dragić i Dončić doveli ih do polufinala
TOKIO - Slovenija je u polufinalu Olimpijskih igara! Tako jednostavno, tako skladno, tako - bez stresa.
Prosinečki: Nismo spremni za dvoboj Dinama i Zvezde
REALNO
ZAGREB - Ukoliko Dinamo i Crvena zvezda uspješno prođu treće pretkolo kvalifikacija za Ligu prvaka, hrvatski i srpski prvak odmjerili bi snage u play-offu za najelitnije klupsko nogometno natjecanje.
Svjetski rekord Warholma na 400m s preponama
REKORDI
TOKIO - Norvežanin Karsten Warholm osvojio je zlatnu medalju na 400 metara s preponama na Olimpijskim igrama u Tokiju uz novi svjetski rekord 45.94.