Barcelona napokon uvjerljiva

LA LIGA
Objavljeno: 29.11.2020 / 17:32
BARCELONA - U 11. kolu Primere nogometaši Barcelone u nedjelju su na Camp Nou svladali Osasunu sa 4-0, a najljepši trenutak na utakmici dogodio se u 42. minuti kada je Antoine Griezmann zatresao mrežu fenomenalnim volejem s ruba 16-erca.

Domaćini su poveli pogotkom Martina Braithwaitea u 29. minuti, na 2-0 povisio je Antoine Griezmann (42), a preostala dva pogotka postigli su Philippe Coutinho (57) i Lionel Messi (73).

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir, koji je za Osasunu igrao do 74. minute, dva puta je zaprijetio vratima Barce. U 18. minuti lopta je otišla preko gola, a u 59. njegov pokušaj glavom blokirao je domaći branič.

Dan ranije u Madridu nogometaši Alavesa iznenadili su Real pobjedom 2-1, čime su nanijeli Kraljevskom klubu treći poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva, dok je madridski Atletico sretno došao do pobjede kod Valencije (1-0) zahvaljujući autogolu Antonia Latorra. U nedjelju se još sastaju Getafe - Athletic Bilbao, Celta Vigo - Granada, te Real Sociedad - Villarreal.

Tagovi: Barcelona, Antoine Griezmann, Lionel Messi, Philippe Coutinho
Real Madrid srušio svoj napadački rekord iz sezone 2014./15.
REKORDI
MADRID - Nogometaši madridskog Reala svladali su na domaćem terenu Mallorcu 6-1 u susretu 6. kola španjolske Primere.
Blanka Vlašić će se kandidirati za predsjednicu Hrvatskog atletskog saveza
KANDIDATURA
ZAGREB - Dvostruka svjetska prvakinja u skoku u vis i jedna od najboljih hrvatskih sportašica Blanka Vlašić u četvrtak je u otvorenom pismu objavila da će podnijeti kandidaturu za predsjednicu Hrvatskog atletskog saveza (HAS) te da jo joj motiv poboljšanje sustava i da ne planira nikakav puč, niti rušenje saveza.
Španjolski velikan prati Kramarića
VALENCIA - Valencia prati hrvatskog napadača Andreja Kramarića kojem idućeg ljeta ističe ugovor u njemačkom Hoffenheimu, izvijestila je španjolska radijska postaja Radio Marca.
Roberto Martinez odbacio nagađanja o preuzimanju Barcelone
DEMANTI
BARCELONA - Pritisak na trenera Barcelone Ronalda Koemana zbog loših rezultata se nastavlja, pa se kontinuirano nagađa o njegovoj smjeni, a i tome tko bi ga mogao naslijediti.