Barcelona nokautirala Sevillu i skočila na drugo mjesto

LA LIGA
Objavljeno: 27.02.2021 / 18:30
SEVILLA - Nogometaši Barcelone pobijedili su u 26. kolu Primere u gostima kod Seville s 2-0 i probili se na drugu poziciju.

Barcelonini napadaći Ousmane Dembele i Lionel Messi donijeli su Katalancima vrijednu pobjedu kojom su na samo dva boda od vodećeg Atletico Madrida.

Dembele je u 29. minuti pogodio na ubačaj Messija, a argentinski čarobnjak se sam upisao u strijelce pet minuta prije kraja nakon duplog pasa s Ilaix Moribom i gola iz tek drugog pokušaja nakon što mu je vratar Bono obranio prvi.

Ivan Rakitić je igrao do 63. minute za Sevillu, koja je prekinula niz od pet pobjeda zaredom i četvrta je na tablici.

Ranije su Eibar i Huesca odigrali 1-1.

1 Atlético 23 17 4 2 45 16 55
2 Barcelona 25 16 5 4 55 22 53
3 Real Madrid 24 16 4 4 42 19 52
4 Sevilla 24 15 3 6 34 18 48
..............................................

ODUSTAJANJE
LIVERPOOL - Čelnici Liverpoola su izgubili strpljenje i odlučili su dići ruke od Xabija Alonsa, te je sada sigurno da španjolski stručnjak neće naslijediti Jürgena Kloppa na klupi Redsa.
Kukoč: Igrači su danas razmaženi
DIJAGNOZA
BEOGRAD - Toni Kukoč, specijalni gost Sport Kluba, pratio je uzbudljivu utakmicu u "Areni" koju je Partizan na kraju izgubio od Olympiacosa, ali i nasmijao izjavom o potencijalnom trenerskom angažmanu Željka Obradovića u NBA ligi.
Đoković o raskidu s Ivaniševićem: Došlo je do zasićenja