Bayern remizirao s Werderom, Schalke i dalje tone

BUNDESLIGA
Objavljeno: 21.11.2020 / 17:47
Autor: SEEbiz / Index.hr
BERLIN - Bayern je u 8. kolu Bundeslige na domaćem terenu remizirao s Werderom iz Bremena (1:1).

Gosti su poveli preko Eggesteina u 45. minuti, a gol za izjednačenje postigao je Coman u 62. minuti.

Ovo je tek druga utakmica u svim natjecanjima ove sezone u kojoj Bayern nije uspio slaviti, ali i dalje će ostati na prvom mjestu.

Jedina momčad koja se može bodovno izjednačiti s Bayernom u ovom kolu je RB Leipzig koji će od 18:30 gostovati kod Frankfurta.

Schalke je upisao novi poraz, a ovaj put izgubio je od Wolfsburga na domaćem terenu s 2:0. Ovo je već 24. uzastopna ligaška utakmica u kojoj Schalke ne zna za pobjedu.

Tri boda gostima donijeli su Weghorst (3') i Schlager (24').

Novi poraz upisala je i Arminia Bielefeld koja je na domaćem terenu izgubila od Bayera iz Leverkusena. Gosti su slavili rezultatom 2:1.

Bailey je u 27. minuti pogodio za vodstvo Bayera, a onda je u 47. minuti golman Bayera postigao jedan od najčudnijih autogolova svih vremena. Suigrač mu je vraćao loptu, on ju je htio ispucati, ali mu je prešla preko noge i završila u golu.

Konačnih 2:1 postavio je Dragović u 88. minuti.

Borussia M'Gladbach je kod kuće remizirala s Augsburgom (1:1). Neuhaus je pogodio za domaćina u petoj minuti, a bod gostima donio je Caligiuri u 88. minuti.

Tagovi: Bayern, Werder, Schalke, Kingsley Coman, RB Leipzig
Hajduk želi trenera iz Serie A
ŽELJE
SPLIT - Priča o novom Hajdukovom treneru bit će aktualna sve dok s Poljuda ne puste 'bijeli dim'. Do tada će se nagađati tko će biti nasljednik Jure Ivankovića.
Hanžel se ispisao iz Dinama
IZVRŠNI ODBOR
ZAGREB - Na četvrtoj sjednici Izvršnog odbora, održanoj 24. travnja 2024. godine, v. d. sportskog direktora Marko Marić predstavio je članovima IO sportski segmet kluba i širu strategiju tog sektora u idućem razdoblju.
Goran Tomić ostaje u Emiratima
ZAGREB - Hrvatski trener Goran Tomić (47) potpisao je novi, dvogodišnji ugovor s Al Bataehom, objavio je arapski klub. Tomić je u siječnju ove godine preuzeo momčad.
Barcelona će tužiti Španjolski nogometni savez, sud odlučuje o Yamalovom golu
TRAKAVICA
BARCELONA - Barcelona ne dopušta da se stiša bura nakon El Clasica u kojem je Real slavio 3:2.