Bayern uvjerljiv protiv Arminije

UVJERLJIVO
Objavljeno: 17.04.2022 / 17:59
BERLIN - Nogometaši Bayerna pobijedili su u gostima Arminiju s 3-0 u utakmici 30. kola njemačke Bundeslige, te ponovno imaju devet bodova prednosti.

Bayern je poveo autogolom Danca Jakoba Laursena u 10. minuti, Serge Gnabri u sedmoj minuti nadoknade poluvremena povećao na 2-0, a konačan rezultat postavio je Jamal Musiala u 85. minuti.

Josip Stanišić je ušao u igru za Bavarce u 48. minuti.

Bayern je na prvom mjestu na ljestvici sa 72 boda, devet više od drugoplasirane Borussije Dortmund, a Arminia je na pretposljednjem, 17. mjestu na tablici s 26 bodova.

U sljedećem kolu Bayern će u derbiju dočekati Borussiju Dortmund.

Tagovi: Bayern, Arminia, Serge Gnabry, josip Stanišić
Šutalo zabio prvijenac za Ajax
NIZOZEMSKA
AMSTERDAM - U utakmici posljednjeg kola nizozemske Eredivisie Ajax je u gostima kod Vitessea, kluba koji je već ispao u niži rang, remizirao rezultatom 2:2.
Tučnjava košarkaša Zvezde i Partizana na šuterskom treningu uoči utakmice
INCIDENTI
BEOGRAD - Košarkaš Partizana James Nunnally šakom je udario igrača Crvene zvezde Stefana Lazarevića.
Dallas u ludoj završnici izborio finale Zapada
DALLAS - Dallas je dramatičnom domaćom pobjedom nad Oklahomom 117:116, s ukupnih 4:2 izborio finale Zapadne konferencije NBA play-offa.
Usik je apsolutni svjetski teškaški prvak
BOKS
LONDON - Nakon 12 rundi rata, Usik je slavio podijeljenom sudačkom odlukom (115-112, 113-114, 114-113).
Dinamo s drugim sastavom do pobjede u Koprivnici
VELIKI NIZ
KOPRIVNICA - Dinamo je u utakmici 35. kola SuperSport HNL-a pobijedio Slaven Belupo 2:3. Golove za domaćine zabili su Daniel Štefulj i Adriano Jagušić, a za goste su strijelci bili Fran Brodić, Sandro Kulenović i Luka Vrbančić. Trener Dinama Sergej Jakirović izveo je drugu postavu.