Betis srušio Real, Barcelona opet na vrhu

PRIMERA
Objavljeno: 08.03.2020 / 23:12
SEVILLA - Nogometaši madridskog Reala propustili su vratiti se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva, oni su na gostovanju kod Betisa u Sevilli u susretu 27. kola izgubili sa 1-2 (1-1) i tako ostali dva boda iza vodeće Barcelone.

Do završnice prvog poluvremena niti jedna momčad nije stvorila ni priliku za pogodak, a onda je prvo Betis poveo golom Sidneija (40) da bi Real poravnao iz kaznenog udarca kojega je realizirao Benzema (45+3-11m) nakon prekršaja na Marcelu.

U drugom poluvremenu Joaquin je propustio veliku priliku za Betis u 55. minuti, on je zaobišao i vratara Courtoisa, no potom je uputio preslab udarac prema golu pa je kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić izbio loptu s gol-linije. No, ono što nije realizirao Joaquin jest Tello koji je u 82. minuti izbio sam pred gostujućeg vratara i zatim rutinirano pogodio donji lijevi kut.

Betis je sada 12. sa 33 boda, dok je Real ostao na 56, a Barcelona nakon subotnje 1-0 (0-0) pobjede protiv Real Sociedada ima 58.
Modrić je igrao za Real do 79. minute.

REZULTATI 27. KOLA,
Petak:
Alaves - Valencia 1-1 (Edgar 73 / Parejo 34)
Subota:
Eibar - Mallorca 1-2 (Bigas 90+2 / Rodriguez 42, Kubo 78)
Atletico - Sevilla 2-2 (Morata 32-11m, Joao Felix 36 / L. de Jong 19, Ocampos 43-11m)
Barcelona - Real S. 1-0 (Messi 81-11m)
Getafe - Celta 0-0
Nedjelja:
Osasuna - Espanyol 1-0 (Roberto Torres 51-11m)
Valladolid - Athletic 1-4 (Sandro 77 / Lopez 4, Raul Garcia 24, Williams 87, Cordoba 90+3)
Levante - Granada 1-1 (Roger 11 / Machis 60)
Villarreal - Leganes 1-2 (Gerard Moreno 5 / Rodriguez 47, 70-11m)
Betis - Real M. 2-1 (Sidnei 40, Tello 82 / Benzema 45+3-11m)

Sergej Barbarez novi izbornik nogometne reprezentacije BiH
SARAJEVO - Sergej Barbarez novi je izbornik nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine, a na tu ga je poziciju u petak imenovao Izvršni odbor Nogometnog saveza BiH sa zadaćom da u naredne četiri godine konsolidira stanje i pokuša prekinuti niz stalnih poraza u kvalifikacijama za međunarodna natjecanja.
Kawhi Leonard i dalje upitan za start doigravanja
LOS ANGELES - Los Angeles Clippers službeno su objavili kako i dalje nije poznato hoće li najbolji igrač ovog NBA sastava Kawhi Leonard biti spreman za start doigravanja.
Mundo Deportivo: Zidane je novi trener Bayerna
MADRID - Nakon što je napravio fenomenalan posao s Realom u kratkom razdoblju kao trener, Zinedine Zidane okreće novi list i trebao bi postati novi trener Bayerna, tvrdi španjolski Mundo Deportivo.
Italija ima sigurnih pet klubova u Ligi prvaka
KOEFICIJENTI
ZAGREB - Nakon odigranih uzvratnih četvrtfinalnih utakmica nogometne Europske lige i Konferencijske lige postalo je i definitivno poznato da će iduće sezone u Ligi prvaka talijanski nogomet imati pet svojih predstavnika.
Vujošević: Vučič želi da uništi Partizan