Brentford srušio West Ham, pobjeda Tottenhama

PREMIERSHIP
Objavljeno: 03.10.2021 / 17:38
LONDON - U dvoboju na londonskom Olimpijskom stadionu West Ham je doživio drugi domaći poraz u ovoj sezoni Premier lige, a svladao ga je povratnik u elitno društvo Brentford s 2-1.

Mbeumo je goste doveo u vodstvo u 20. minuti. Bowen je izjednačio u 80. minuti, da bi pobjedu "Pčelama" donio Wissa u četvrtoj minuti sučevog dodatka na kraju utakmice.

Leicester je na gostovanju kod Crystal Palacea propustio dva pogotka prednosti i osvojio samo bod. Golovima Iheanacha (31) i Vardyja (37) "Lisice" su vodile 2-0 na poluvremenu. U drugom dijelu su Olise (61) i Schlupp (72) donijeli bod Palaceu.

Tottenham je na svom stadionu svladao Aston Villu s 2-1. Hojbjerg (27) i Lucas (71) bili su strijelci za Spurse, a Watkins (67) za Aston Villu.

U derbiju i posljednjoj utakmici 7. kola Liverpool je od 17.30 sati domaćin Manchester Cityu.

Tagovi: Brentford, West Ham, Tottenham, Pierre-Emile Kordt Højbjerg, Bryan Mbeumo
Dinamo otputovao u Norvešku, Čačić četvoricu ostavio u Zagrebu
UTAKMICA SEZONE
ZAGREB - Dinamo u utorak od 21 sat igra prvu utakmicu play-off runde kvalifikacija za Ligu prvaka. Gostuje kod norveškog prvaka Bodo/Glimta, kluba koji je jedan od najopasnijih domaćina u svijetu nogometa i koji ima jedinstveno ime, a uzvratni susret se igra tjedan dana kasnije na Maksimiru.
Matea Parlov Koštro srebrna u maratonu na EP-u
EP U ATLETICI
MUENCHEN - Hrvatska atletičarka Matea Parlov Koštro osvojila je srebrnu medalju u maratonu na Europskom prvenstvu koje se održava u Muenchenu, dok druga hrvatska predstavnica Ana Štefulj nije završila utrku.
Davis Cup: Hrvatska u Bolognu u najjačoj postavi
ZAGREB - Izbornik hrvatske teniske reprezentacije Vedran Martić u ponedjeljak je prijavio sastav za predstojeći turnir Davis Cupa u Bologni koji će se održati od 13. do 18. rujna.
Ten Hag kaznio nogometaše Manchester Uniteda
KAZNA
MANCHESTER - Trener engleskog prvoligaša Manchester Uniteda Erik ten Hag kaznio je u nedjelju svoje igrače za drugi prvenstveni poraz dodatnim treningom na slobodni dan.
ATP ljestvica: Čilić pao jedno mjesto
ZAGREB - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić pao je jedno mjesto na najnovijoj ATP ljestvici koja je objavljena u ponedjeljak i sada je 17. tenisač svijeta.