City i Tottenham remizirali u spektakularnoj utakmici

PREMIERSHIP
Objavljeno: 03.12.2023 / 20:01
MANCHESTER - Manchester City i Tottenham su remijem 3:3 podijelili bodove u posljednjoj utakmici 17. kola engleske Premier lige.

Tijekom cijelog kola vidjeli smo puno pogodaka, pa je tako u četiri ranije utakmice današnjeg dana palo čak 18 pogodaka. Golijada Cityja i Tottenhama riješena je u 90. minuti.

Tottenham je bolje otvorio utakmicu te u 6. minuti došao do vodstva pogotkom Heung-Min Sona. Isti igrač je samo tri minute kasnije postigao autogol, a preokret Cityja u prvom dijelu zaključio je Phil Foden pogotkom u 31. minuti susreta. Namjestio mu ga je Julian Alvarez.

U drugom poluvremenu je ponovno prvi zabio Tottenham. Precizan je u 69. minuti bio Giovani Lo Celso. Novo vodstvo Cityju je donio Jack Grealish u 81. minuti, a onda je u 90. minuti pogodak za konačnih 3:3 postigao Dejan Kuluševski.

City je tako u zadnji tren ispustio dva boda i pao na treće mjesto, tri boda udaljen od vodećeg Arsenala i bod od Liverpoola. Tottenham se popeo na 5. mjesto te je dva boda udaljen od Aston Ville na 4. mjestu, koje sljedeće godine vodi u Ligu prvaka.

Tagovi: Manchester city, tottenham, Alvarez, Kuluševski
Poznato je kada se Budimir vraća na teren
ODLUKE
PAMPLONA - Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir pregledan je utorak u bolnici u Pamploni gdje je liječnik zaključio kako nije potrebno izvesti operacijski zahvat na njegovom slomljenom maksilarnom sinusu pa bi uskoro trebao zaigrati sa zaštitnom maskom za lice.
Švedski reprezentativac zbog neidentificirane bolesti mozga na aparatima za održavanje života
LOŠE VIJESTI
STOCKHOLM - Švedski reprezentativac Kristoffer Olsson je zbog neidentificirane bolesti mozga hospitaliziran i stavljen na aparate za održavanje života, objavio je u utorak njegov danski klub FC Midtjylland (FCM).
Barcelona obrisala Danija Alvesa
POTEZI
BARCELONA - Legendarni brazilski nogometaš Dani Alves nedavno je u Barceloni 30. prosinca 2022. osuđen na četiri i pol godine zatvora zbog seksualnog napada.
Knicksi jedva dobili Pistonse, Bogdanović skroman
NEW YORK - New York Knicksi pobijedili su Detroit Pistonse 113:111 u noći s ponedjeljka na utorak u NBA-u.
Vujović: Nexe će se ove godine boriti za sve titule