GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Dinamo objasnio zašto utakmica s Varaždinom nije odgođena

Dinamo objasnio zašto utakmica s Varaždinom nije odgođena
OBJAŠNJENJE
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 20.12.2024 / 18:03
Autor: SEEbiz
ZAGREB - Iako su Grad Zagreb i Vlada RH za subotu proglasili dan žalosti, utakmice 18. kola SuperSport HNL-a igrat će se prema rasporedu.

Ovog vikenda na rasporedu je pet utakmica SHNL-a. U petak od 18 sati igraju Osijek i Istra, u subotu Gorica - Lokomotiva (15:00) i Dinamo - Varaždin (17:30), a u nedjelju su na rasporedu susreti Rijeke i Slavena (15:00) te Šibenika i Hajduka od 17:30 sati.

Očekivalo se da će subotnje utakmice biti odgođene, osobito nakon što je zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević na press konferenciji najavio da se 'neki sportski događaji neće održati'. No, HNS je u dogovoru s nadležnim tijelima odlučio da će se kolo igrati po rasporedu. Oko te situacije se službenim priopćenjem oglasio i Dinamo, koji je bio spreman na odgodu utakmice s Varaždinom.

'Kao klub čvrsto povezan s gradom Zagrebom i našim sugrađanima, vjerujemo da je u ovim teškim trenucima, obilježenima tragičnim događajem u Osnovnoj školi Prečko, primjerenije odgoditi sportska događanja i posvetiti pažnju izražavanju pijeteta i podrške žrtvama i njihovim obiteljima.

Upravo zbog toga, GNK Dinamo je poduzeo sve što je bilo u našoj moći kako bi se ovo kolo odgodilo za proljeće, svjesni da trenutno nikome nije do nogometa. Nažalost, klub je dobio odluku nadležnih tijela da se kolo mora odigrati. S obzirom na nemogućnost osiguravanja svih potrebnih uvjeta za nedjeljni termin, utakmicu nažalost moramo odigrati prema prvotnom rasporedu, u subotu, 21. prosinca 2024.

GNK Dinamo ovim putem još jednom izražava duboku sućut svim žrtvama i njihovim obiteljima te će na utakmici odati počast minutom šutnje i drugim prigodnim obilježjima. Zahvaljujemo svim našim navijačima i javnosti na razumijevanju', stoji u Dinamovom priopćenju.

Tagovi: #Dinamo, #varaždin, #hns
PROČITAJ I OVO
Niko Kovač blizu angažmana u Engleskoj
TRENERI
Niko Kovač blizu angažmana u Engleskoj
DORTMUND - Još donedavno činilo se da će se Niko Kovač (53) morati boriti za ostanak na klupi Borussije Dortmund i nakon ljeta, no situacija se brzo preokrenula.
Mišković: Igrače kao da je obuzeo neki strah
DOJAM
Mišković: Igrače kao da je obuzeo neki strah
RIJEKA - Rijeka je i dalje na prvom mjestu iako je u posljednja dva kola SuperSport HNL-a nanizala dva poraza (Istra 1961 i Osijek), uz četiri primljena gola, a nije zabila ni jedan... I to sve uoči sutrašnjeg derbija 32. kola u kojem Rijeka gostuje na Maksimiru kod Dinama.
Mourinho otpisao Livakovića
PROBLEMI
Mourinho otpisao Livakovića

ISTANBUL - Čini se da su Dominiku Livakoviću, hrvatskoj reprezentativnoj jedinici, odbrojani dani u turskom Fenerbahčeu.

Double-double LeBrona nedovoljan za slavlje Lakersa
NBA PLAYOFF
Double-double LeBrona nedovoljan za slavlje Lakersa
LOS ANGELES - U noći s petka na subotu odigrane su tri utakmice play-offa NBA lige, a najveća vijest novi je poraz Los Angeles Lakersa.
Gattuso: Ako osvojimo prvenstvo, to će biti čudo
REALNO
Gattuso: Ako osvojimo prvenstvo, to će biti čudo
SPLIT - Ovog tjedna odigrane su utakmice 31. kola SuperSport HNL-a, a obilježili su ga porazi tri momčadi koje se bore za naslov prvaka. Dinamo je izgubio od Gorice, Hajduk od Istre 1961, a Rijeka od Osijeka. 32. kolo na rasporedu je od subote do ponedjeljka, a u glavnom fokusu bit će dvije nedjeljne utakmice, između Osijeka i Hajduka te Dinama i Rijeke.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE