Dinamo objavio dobru vijest uoči uzvrata u Nikoziji

TERMIN
Objavljeno: 23.07.2021 / 15:32
NIKOZIJA - Hrvatski prvak Dinamo u petak je objavio da je došlo do promjene satnice uzvratne utakmice 2. pretkola Lige prvaka protiv ciparske Omonije, koja je na rasporedu u Nikoziji u utorak, 27. srpnja, te će umjesto prvotnog termina (17 sati) početi u 19 sati po lokalnom vremenu, odnosno u 18 sati po hrvatskom vremenu.

Razlog promjene satnice je velika vrućina koja bi vladala da je utakmica igrana u 17 sati po lokalnom vremenu.

U utorak je Dinamo u prvoj utakmici 2. pretkola Lige prvaka na Maksimiru svladao Omoniju sa 2-0. Vodeći pogodak za Dinamo postigao je Lovro Majer u 65. minuti, a u 81. minuti je na njegov ubačaj za 2-0 glavom pogodio Kristijan Jakić.

Pobjednik ovog para u 3. pretkolu Lige prvaka će igrati protiv boljeg iz dvoboja između varšavske Legije i estonske Flore.

Tagovi: Dinamo, Nikozija, Omonia, Kristijan Jakić, Lovro Majer
Messi se naljutio kad ga je Pochettino zamijenio
LJUTNJA
LYON - PSG je u 6. kolu francuske Ligue 1 s 2:1 pobijedio Lyon i došao do šeste pobjede kojom je sačuvao 100% učinak. Pogotke su zabili Lucas Paqueta za Lyon te Neymar i Mauro Icardi za PSG
Rebić zabio za bod Milana protiv Juventusa
DERBI
TORINO - Hrvatski napadač Ante Rebić bio je strijelac za Milan u 1-1 remiju na gostovanju kod Juventusa u derbiju 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva.
Tudor nadmudrio Mourinha
SERIE A
VERONA - Hrvatski nogometni trener Igor Tudor odlično je startao na klupi Verone, u susretu 4. kola talijanskog prvenstva na domaćem je terenu svladao Romu sa 3-2 (0-1).
Kovačić asistent u velikoj pobjedi Chelseaja u derbiju s Tottenhamom
SJAJNA PREDSTAVA
LONDON - Chelsea je s visokih 3:0 slavio na gostovanju kod Tottenhama u derbiju petog kola engleske Premier lige.