Dončić ubacio 33 poena za 29 minuta u trijumfu Dallasa nad Phoenixom

Objavljeno: 06.12.2022 / 08:08
DALLAS - Tokom noći u NBA ligi je odigrano osam utakmica, a ponovo je briljirao Luka Dončić.

Sjajni Slovenac je vodio svoj Dallas do pobjede nad Phoenixom rezultatom 130:111.

Dončić je ubacio 33 poena za 29 minuta na parketu, a imao je i 6 skokova i 8 asistencija.

Imao je raspoložene i saigrače, te su čak četvorica od njih ubacila više od 15 poena, a najviše Spencer Dinwiddie (21).

Na drugoj strani sedmorica igrača su ubacila dvocifren broj poena, a najviše Deandre Ayton (20).

Ostali rezultati: Charlotte - LA Clippers 117:119, Orlando - Milwaukee 102:109, Atlanta - Oklahoma City 114:121, Toronto - Boston 110:116, Houston - Philadelphia 132:123, Memphis - Miami 101:93, Golden State - Indiana 104:112.

Tagovi: Luka Dončić, Dallas Mavericks
Dallas u ludoj završnici izborio finale Zapada
DALLAS - Dallas je dramatičnom domaćom pobjedom nad Oklahomom 117:116, s ukupnih 4:2 izborio finale Zapadne konferencije NBA play-offa.
Usik je apsolutni svjetski teškaški prvak
BOKS
LONDON - Nakon 12 rundi rata, Usik je slavio podijeljenom sudačkom odlukom (115-112, 113-114, 114-113).
Dinamo s drugim sastavom do pobjede u Koprivnici
VELIKI NIZ
KOPRIVNICA - Dinamo je u utakmici 35. kola SuperSport HNL-a pobijedio Slaven Belupo 2:3. Golove za domaćine zabili su Daniel Štefulj i Adriano Jagušić, a za goste su strijelci bili Fran Brodić, Sandro Kulenović i Luka Vrbančić. Trener Dinama Sergej Jakirović izveo je drugu postavu.
Sjajni Kramarić hat-trickom potopio Bayern
BUNDESLIGA
HOFFENHEIM - Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić briljirao je u utakmici Hoffenheima protiv Bayerna u zadnjem kolu ovosezonskog izdanja Bundeslige. Kramarić je najprije namjestio gol u osmoj minuti Maximilianu Baieru.
Stojković objavio popis za Europsko prvenstvo
POPIS
BEOGRAD - Srpski izbornik Dragan Stojković objavio je popis reprezentativaca koji konkuriraju za nastup na skorašnjem Europskom prvenstvu u Njemačkoj. Stojković je na popis uvrstio 35 nogometaša, što će reći da će do početka Eura morati otpisati njih devetoricu.