Dva gola Andreja Kramarića

GOLGETER
Objavljeno: 24.01.2023 / 22:46
BERLIN - Hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić postigao je oba pogotka za Hoffenheim u 2-2 (1-1) domaćem remiju sa Stuttgartom u susretu 17. kola njemačkog prvenstva.

Kramarić je doveo svoju momčad u vodstvo u 11. minuti kada je iz blizine pogodio gornji lijevi kut sparničkog gola, da bi u četvrtoj minuti nadoknade odličnim udarcem iskosa s desne strane pogodio suprotnik kut za konačnih 2-2. U međuvremenu je Stuttgart preokrenuo golovima Guirassyja u 45. i Enda u 77. minti.

Bili su to četvrti i peti Kramarićev prvenstveni gol ove sezone.

Tagovi: Andrej Kramarić, Hoffenheim, Borna Sosa, Joško Gvardiol, Josip Brekalo, Borussia Dortmund
Ćorić svladao Thiema, Hrvatska s 3-1 pobijedila Austriju
DAVIS CUP
RIJEKA - Hrvatska teniska Davis Cup reprezentacija prošla je kvalifikacije te osigurala prolaz u jednu od skupina ovog natjecanja nakon što je u Rijeci pobijedila Austriju 3-1.
Real potopljen na Mallorci, sve dalje od obrane titule
PRIMERA
MALLORCA - Real Madrid poražen je na gostovanju kod Mallorce s 1:0 u utakmici 20. kola španjolskog prvenstva. Susret je riješen autogolom Nacha Fernandeza iz 13. minute, a hrvatski kapetan Luka Modrić u njemu je sudjelovao kao zamjena s klupe od 64. minute. I to mu je bilo dovoljno da ispiše povijest kluba. Real sada uz utakmicu više ima pet bodova manje od vodeće Barcelone.
Brazilsko čudo od djeteta u Dinamu
ZANIMLJIVO
ZAGREB - Spletom tragičnih okolnosti iz Rio de Janeira je u Zagreb dospio najveći talent Južne Amerike, tek 14-godišnji nogometni wunderkind Rafael Gomes Cirino.
Irving bi mogao pojačati Clipperse
TRADE NA POMOLU
NEW YORK - Nakon što je Kyrie Irving zatražio trejd iz Brooklyn Netsa uoči roka za razmjene igrača, koji istječe u četvrtak, mnogi su NBA klubovi promijenili prioritete u pristupu zadnjim danima u kojima će moći ozbiljnije mijenjati rostere.
Šarićevi Sunsi bolji od Bogdanovićevh Pistonsa
DETROIT - U dvoboju hrvatskih košarkaša na NBA parketima, pobjedu je odnijela momčad Darija Šarića.