ZAGREB - Talijanski nogometni stručnjak Gennaro Gattuso (46) po svemu sudeći bit će novi trener saudijskog prvoligaša Al Taawouna.

Prema pisanju talijanskog tiska, 46-godišnji Gattuso je dogovorio sve detalje oko prelaska u Saudijsku Arabiju, a čeka se tek službena objava.

Bivši talijanski nogometni reprezentativac je posljednji posao imao u Marseilleu kojeg je vodio od rujna 2023. do veljače ove godine.

Prije toga je trenirao Milan, Valenciju, Fiorentinu, Napoli, Psiu, OFI s Krete.

Dva kola prije kraja saudijskog prvenstva, Al Taawoun kojeg trenutačno vodi Brazilac Pericles Chamusca, se nalazi na četvrtom mjestu.

Tagovi: Gattuso, MILAN, VALENCIA, AL TAAWOUN
Tadić još jednom odgovorio Piksiju
ODGOVOR
BEOGRAD - Engleska je pobijedila Srbiju 1:0 u prvoj utakmici skupine C Europskog prvenstva. Gol za pobjedu postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.
Mbappe ipak ne želi igrati na Olimpijskim igrama
IZNENAĐENJE
PARIZ - Francuski nogometaš Kylian Mbappe izjavio je u nedjelju da neće igrati za francusku olimpijsku reprezentaciju na Igrama u Parizu jer se njegov novi klub Real Madrid protivi toj ideji.
Livakovića traže dva kluba s Otoka
PONUDE
ISTANBUL - U trenucima kad bi se golman 'vatrenih' Dominik Livaković trebao koncentrirati na izazove koji ga čekaju na Euru u Njemačkoj turski i engleski mediji su se raspisali o njegovom odlasku iz Fenerbahčea.
Piksi o Tadiću: Uh, nije dobro ako je to rekao
REAKCIJE
GELSENKIRCHEN - Engleska je u utakmici prvog kola skupine C Europskog prvenstva pobijedila Srbiju 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.
Engleska pobijedila Srbiju
SKUPINA C
GELSENKIRSCHEN - Na Veltins Areni u Gelsenkirchenu Engleska je u prvom kolu skupine c s 1:0 pobijedila Srbiju. Gol za pobjedu postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.