Gol Vrsaljka u remiju Atletica

PRIMERA
Objavljeno: 07.11.2021 / 19:04
MADRID - Madridski Atletico primio je dva gola u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3-3 u gostima kod Valencije u 13. kolu Primere, a gol je za prvaka polučio Šime Vrsaljko.

Vrsaljko je zabio iz velike blizine za 3-1 u 62. minuti, a iako je izgledalo da je postigao gol rukom, nakon intervencije VAR-a pogodak mu je priznat. Zadranin je zadnji gol za Atletico zabio sredinom prosinca 2020. godine u Kupu Kralja protiv Cardasarra.

Iako se činilo da će taj gol biti dovoljan za pobjedu prvaka, no napadač Valencije Hugo Duro zabio je u ludoj završnici u 92. i 97. minuti za konačnih 3-3.

Luis Suarez (35) i Griezmann (58) bili su strijelci za Atletico, a prvi gol za Valenciju bio je autogol Savića (50).

Vrsaljko je ušao u igru u 8. minuti zbog ozljede Trippiera.

Ranije je Villareal na svom stadionu svladao "fenjeraša" Getafe s 1-0 golom Trigueirosa iz 10. minute.

Vodi Real (27), Atletico je četvrti s 23 boda, a Valencija je 10. sa 17 bodova.

Tagovi: Šime Vrsaljko, Atletico Madrid
Bjelica: Incident sa Saneom pomogao je momčadi
STAVOVI
BERLIN - Trener Union Berlina Nenad Bjelica uoči okršaja s Bayernom u 30. kolu Bundeslige, govorio je između ostalog i o incidentu s Leroyem Saneom.
Olmo je blizu povratka u Barcelonu, to je dobra vijest za Dinamo
ZAGREB - Dani Olmo je blizu povratka u Barcelonu, deset godina nakon što je njenu akademiju La Masiju napustio kako bi otišao u Dinamo.
Nagelsmann ostaje izbornik Njemačke do Svjetskog prvenstva 2026.
IZBORNICI
BERLIN - Njemački nogometni izbornik Julian Nagelsmann obnovio je ugovor na dvije godine do Svjetskog prvenstva 2026. u "odluci srca", objavio je u petak nacionalni savez DFB.
Sergej Barbarez novi izbornik nogometne reprezentacije BiH
SARAJEVO - Sergej Barbarez novi je izbornik nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine, a na tu ga je poziciju u petak imenovao Izvršni odbor Nogometnog saveza BiH sa zadaćom da u naredne četiri godine konsolidira stanje i pokuša prekinuti niz stalnih poraza u kvalifikacijama za međunarodna natjecanja.
Kawhi Leonard i dalje upitan za start doigravanja
LOS ANGELES - Los Angeles Clippers službeno su objavili kako i dalje nije poznato hoće li najbolji igrač ovog NBA sastava Kawhi Leonard biti spreman za start doigravanja.