Gol Vrsaljka u remiju Atletica

PRIMERA
Objavljeno: 07.11.2021 / 19:04
MADRID - Madridski Atletico primio je dva gola u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3-3 u gostima kod Valencije u 13. kolu Primere, a gol je za prvaka polučio Šime Vrsaljko.

Vrsaljko je zabio iz velike blizine za 3-1 u 62. minuti, a iako je izgledalo da je postigao gol rukom, nakon intervencije VAR-a pogodak mu je priznat. Zadranin je zadnji gol za Atletico zabio sredinom prosinca 2020. godine u Kupu Kralja protiv Cardasarra.

Iako se činilo da će taj gol biti dovoljan za pobjedu prvaka, no napadač Valencije Hugo Duro zabio je u ludoj završnici u 92. i 97. minuti za konačnih 3-3.

Luis Suarez (35) i Griezmann (58) bili su strijelci za Atletico, a prvi gol za Valenciju bio je autogol Savića (50).

Vrsaljko je ušao u igru u 8. minuti zbog ozljede Trippiera.

Ranije je Villareal na svom stadionu svladao "fenjeraša" Getafe s 1-0 golom Trigueirosa iz 10. minute.

Vodi Real (27), Atletico je četvrti s 23 boda, a Valencija je 10. sa 17 bodova.

Tagovi: Šime Vrsaljko, Atletico Madrid
Marin Ljubičić na posudbi u LASK-u
POSUDBA
SPLIT - Marin Ljubičić napustio je jutros pripreme Hajduka u Bad Waltersdorfu i krenuo prema Linzu gdje če se priključiti pripremama austrijskog prvoiligaša LASK-a.
Niko Kovač želi Dinamovog prvotimca
ŽELJE
ZAGREB - Dinamov Bartol Franjić je velika želja Nike Kovača. Bivši izbornik hrvatske reprezentacije od iduće sezone vodit će Wolfsburg s kojim je potpisao dvogodišnji ugovor, nakon što je klub prošlu sezonu završio na razočaravajućem 12. mjestu Bundeslige.
Steve Clifford ponovno na klupi Charlotte
CHARLOTTE - NBA momčad Charlotte Hornets, čiji je vlasnik Michael Jordan, objavila je u petak da se na njenu klupu vraća trener Steve Clifford.
Liverpool odredio cijenu za Salaha
GUBE STRPLJENJE
LIVERPOOL - Prema pisanju engleskih medija Liverpool je spreman prodati Mohameda Salaha ovoga ljeta u slučaju dobre ponude, a Redsi su već odredili i cijenu za svog najboljeg igrača.
UEFA zabranila odigravanje utakmica u Pridnjestrovlju
ZABRANE
NYON - Europski nogometni savez (UEFA) u petak je odlučila kako se do daljnjega ne smiju igrati utakmice u moldavskoj regiji Pridnjestrovlje iz koje dolazi najbolji moldavski klub Šerif iz Tiraspola zbog zaoštrenih političkih odnosa na tom području nakon ruske invazije na Ukrajinu.