Hrvatska na Argentinu u polufinalu

DVOBOJ VELIKANA
Objavljeno: 09.12.2022 / 23:10
RAYYAN - Argentinski nogometaši pobijedili su u četvftfinalu SP-a u Lusailu Nizozemsku boljim izvođenjem kaznenih udaraca s 6-5 (2-2, 1-0), te će u utorak, 13. prosinca igrati protiv Hrvatske.

Argentinci su poveli preko Nahuela Moline u 35. minuti na dodavanje Lea Messija, da bi sam Messi u 73. minuti realizirao kazneni udarac. Na 2-1 je smanjio Wout Weghorst u 83. minuti, a isti igrač je u 101.minuti zabio za 2-2 i produžetke.

U raspucavanju penala argentinski vratar Martinez je obranio udarce van Dijka i Berghuijsa, te tako uveo Argentinu u polufinale.

Četvrtinale:
- petak, 9. prosinca:
Education City: HRVATSKA - Brazil 5-3 (0-0, 0-0, 1-1 - Petković 117//Neymar 105+1) - penali
Lusail Iconic: Nizozemska-ARGENTINA 5-6 (2-2,2-2, 0-1 - Weghorst 83, 90+11//Molina 25, Messi 73pen)-penali
- subota, 10. prosinca:
16.00 Al Tumama: Maroko - Portugal
20.00 Al Bayt: Francuska - Engleska
Polufinale:
- utorak, 13. prosinca:
20.00 Lusail Iconic: Argentina - HRVATSKA (PF1)
- srijeda, 14. prosinca:
20.00 Al Bayt: Eng/Fra pobjednik - Mar/Por pobjednik (PF2)

Tagovi: Argentina, hrvatska nogometna reprezentacija, Lionel Messi
Cleveland Cavaliersi preko Orlanda izborili polufinale s Bostonom
CLEVELAND - Košarkaši Cleveland Cavaliersa posljednji su sudionici drugog kruga ovogodišnjeg doigravanja NBA lige, oni su u odlučujućoj sedmoj utakmici prvog kruga kao domaćini svladali Orlando Magic 106-94.
Navijači Dinama dočekali igrače, Ristovski vodio navijanje
DOČEK
ZAGREB - Dinamo je nevjerojatnim preokretom u derbiju 33. kola SuperSport HNL-a pobijedio Rijeku 2:1 i pobjegao joj na četiri boda tri kola prije kraja prvenstva.
Preminuo César Luis Menotti
IN MEMORIAM
BUENOS AIRES - U 86. godini života, umro je slavni nogometni trener César Luis Menotti.
Dinamo velikim preokretom do pobjede na Rujevici
KORAK DO TITULE
RIJEKA - Dinamo je nevjerojatnim preokretom u derbiju 33. kola SuperSport HNL-a pobijedio Rijeku 2:1 i pobjegao joj na četiri boda tri kola prije kraja prvenstva.
Inter želi sjajnog napadača Osijeka
ZAGREB - Antun Matković, sjajni napadač Osijeka, postao je top tema u Italiji iako igra tek prvu seniorsku sezonu u SuperSport HNL-u.