Inter bez Messija pao u velikom finalu

SAD
Objavljeno: 28.09.2023 / 08:36
Autor: SEEbiz / Sportske novosti
miami - U finalnom susretu US Open kupa nogometaši Houstona su s 2-1 pobijedili Inter Miami za koji nije zaigrao ozlijeđeni argentinski majstor Lionel Messi.

Igrači Houstona prema osvajanju trofeja uvelike su zakoračili u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali vodstvo 2-0. U 24. minuti Griffin Dorsey je postigao prvi pogodak, dok je u 33. Amine Bassi realizirao jedanaesterac za 2-0 kluba iz Teksasa koji je potpuno dominirao tijekom prvih 45 minuta.

U nastavku utakmice Miami je tek uspio smanjiti, ali ne i ugroziti pobjedu suparnika. U 92. minuti Josef Martinez je postigao počasni pogodak za Inter.

Houston je time osvojio svoj drugi US Open kup trofej u povijesti, dok osim ozlijeđenog Messija za Inter Miami nije igrao ni Jordi Alba.

Tagovi: inter Miami, Houston, Lionel Messi
Preminuo legendarni košarkaš Dragan Kapičić
IN MEMORIAM
BEOGRAD - Bivši jugoslavenski košarkaš Dragan Kapičić preminuo je u 76. godini, javlja srbijanska tiskovna agencija Tanjug.
UEFA kaznila Dansku
KAZNA
BERLIN - Danski nogometni savez morat će platiti kaznu od deset tisuća eura zbog transparenta s danskim obilježjima i spornim natpisom koji je držao jedan od navijača tijekom utakmice s Engleskom (1:1) u drugom kolu skupine C Europskog prvenstva.
Potvrđena dodatna kazna za Albance i Hrvate
KAZNA
ZAGREB - Sankcije koje su izrečene nogometnim savezima Albanije i Hrvatske samo su početni korak.
Saudijci preuzimaju Monaco i stvaraju konkurenta PSG-u
NOVA PODJELA KARATA
PARIZ - Francuski klupski nogomet se iz temelja promijenio 2011. godine kada je katarski investicijski fond kupio PSG i stvorio momčad kojoj ostatak lige ne može dugoročno konkurirati.
Štimac: Bolji smo od Italije baš na svakoj poziciji