GDPR Cookie Consent by Free Privacy Policy

Ivanišević: Uvijek bih stavio novac na Novaka

Ivanišević: Uvijek bih stavio novac na Novaka
TENIS
SEEbiz.eu - regionalni poslovni portal
Objavljeno: 23.01.2025 / 08:30
Autor: SEEbiz
MELBOURNE - Prvi Grand Slam sezone ulazi u samu završnicu. Na programu su polufinala u oba singla, a Goran Ivanišević dao je svoje mišljenje o borbi za trofeje, posebice u muškoj konkurenciji.

Legendarni hrvatski tenisač dao je prednost aktualnom prvaku i prvom na svijetu Janiku Sineru. Ali ističe da se u ovoj fazi nikako ne smije podcijeniti čovjeka s kojim je postigao najveće trenerske uspjehe, Novaka Đokovića.

- Može osvojiti Grand Slam. Siner je favorit, trenutno je najbolji. Ali Novak je Novak. A kad je on na terenu, uvijek stavljam novac na njega - rekao je Ivanišević.

S velikim poštovanjem govorio je o najboljem tenisaču svih vremena.

- On je genije, on je perfekcionist. Što je danas bilo dobro, sutra ne valja. Kod njega nije dovoljno biti spreman, nego je 24 sata dnevno stanje pripravnosti. I ja to razumijem i to mi je sasvim u redu. Kod njega je bitan i pristup meču i odnos prema tijelu. Jer kad vidite u njegovoj karijeri između njega Rafu, Rogera i Andyja, on je fizički najbolje pripremljen i najmanje ozlijeđen.

Tagovi: #ivanišević,  #đoković,  #sinner,  #australian open
PROČITAJ I OVO
Jedna od najluđih završnica u NBA-u ove sezone
NBA
Jedna od najluđih završnica u NBA-u ove sezone
CHARLOTTE - Jedna od najkaotičnijih zavšnica neke utakmice ove NBA sezone mogao se vidjeti sinoć u ogledu Charlotte Hornetsa i San Antonio Spursa, koji je na kraju pripao Hornetsima rezultatom 117:116.
Dvije godine od odlaska Ćire Blaževića
SJEĆANJE
Dvije godine od odlaska Ćire Blaževića
ZAGREB - Danas se navršavaju tužne dvije godine od odlaska Miroslava Ćire Blaževića, trenera svih trenera.
Ništa od povratka Ivanušeca u Dinamo
TRANSFERI
Ništa od povratka Ivanušeca u Dinamo
ZAGREB - Luka Ivanušec definitivno se ne vraća u Dinamo ove zime. Prvak Hrvatske odavno je s Feyenoordom dogovorio posudbu krilnog napadača do kraja sezone, ali to je sapunica koja je trajala preko mjesec dana.
Dinamo uvjerljiv protiv Šibenika
HNL
Dinamo uvjerljiv protiv Šibenika
ZAGREB - Nogometaši Dinama otvorili su 21. kolo SuperSport HNL-a visokom pobjedom protiv Šibenika rezultatom 3:0 na Maksimiru.
Filip Glavaš potpisuje za Flensburg
RUKOMET
Filip Glavaš potpisuje za Flensburg
ZAGREB - Nakon izvrsno odrađenog Svjetskog prvenstva hrvatski rukometni reprezentativac Filip Glavaš čini se kako se izborio za transfer karijere.
@ 2020 SEEbiz. All Rights Reserved.
CLOSE