Jokić je održao lekciju košarke Wembanyami u pobjedi Denvera nad San Antoniom

LEKCIJA
Objavljeno: 16.03.2024 / 08:11
DENVER - Noćas je u NBA ligi odigrano šest utakmica, a Nikola Jokić upisao je još jednu sjajnu partiju.

Raskošni srpski centar imao je veliki izazov u utakmici Denvera i San Antonija dok se borio pod košem s nadolazećom perspektivom Victorom Wembanyamom i izašao kao pobjednik.

Jokić je održao lekciju košarke mladom Francuzu i na gostovanju završio s 31 poenom, 7 skokova i 5 asistencija, te odveo svoju momčad do 47. pobjede u 67. utakmici ove sezone rezultatom 117:106.

Većim dijelom prve četvrtine Wembanyami je pokazivao da je pred njim dug put dok ne postane prava NBA zvijezda.
Nakon 12 minuta igre Jokić je preko Wembyja ubacio 15 koševa, a Francuz samo 3 koša uz koš 0/5.

Wembanyama je ipak uspio ostvariti 17 poena i 9 skokova do kraja utakmice.

U ostalim utakmicama gostujuće pobjede ostvario je i Phoenix koji je uz 20 Nurkićevih skokova svladao Charlotte 107:96, Miami kod Detroita 108:95, a Orlando protiv Toronta 113:103.

Tagovi: jokić, nuggets, Wembanyama
Boston izbacio Miami i postao prva momčad u polufinalu Istoka
USPJESI
BOSTON - Boston Celticsi četvrta su momčad koja je izborila drugi krug ovogodišnjeg doigravanja NBA lige, a prva koja je to učinila u Istočnoj konferenciji.
Dončić srušio Jordanov rekord i odveo Mavse do pobjede kod Clippersa
LOS ANGELES - Dallas Mavericksi pobijedili su Los Angeles Clipperse 123:93 na gostovanju u petoj utakmici prvog kruga doigravanja za prsten prvaka u NBA ligi i poveli 3:2 u seriji koja se igra na četiri pobjede.
Otkriveni novi detalji o smrti Diega Maradone
LEGENDA NOGOMETA
BUENOS AIRES - Nogometna legenda Diego Armando Maradona preminuo je 25. studenoga 2020. godine, a gotovo četiri godine kasnije stižu nove informacije o njegovoj smrti.
Parma se vratila u Serie A
POVRATAK
PARMA - Parma je danas u gostovanju kod Barija u utakmici 36. kola talijanske Serie B remijem 1:1 osigurala povratak u Serie A, najviši razred talijanskog nogometa.