Jurićeva Verona izborila bod protiv Juventusa

SERIE A
Objavljeno: 25.10.2020 / 22:50
Autor: SEEbiz / Index.hr
TORINO - Verona, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, remizirala je danas u Torinu protiv Juventusa s 1:1 u utakmici 5. kola talijanske Serie A.

Jedini pogodak za Jurićevu momčad zabio je Andrea Favilli na asistenciju Mattije Zaccagnija u 60. minuti susreta nakon lijepo kontranapada Verone.

Favilli je oduzeo loptu igračima Juventusa na sredini terena i proigrao Zaccagnija koji je povukao kontranapad. Favilli je sve to pratio te dočekao povratnu loptu od Zaccagnija i zabio za vodstvo s ruba kaznenog prostora.

Strijelac pogotka za Juventus bio je Dejan Kuluševski u 78. minuti utakmice, koji je solo akcijom spasio Juventus od poraza na domaćem terenu.

Kuluševski je dobio loptu na oko 40-ak metara od gola Verone i povukao napad po lijevoj strani obrane gostujuće momčadi te nakon slaloma u kaznenom prostoru lijepo zabio za izjednačenje.

Tagovi: Verona, Ivan Jurić, Juventus, Andrea Favilli, Dejan Kuluševski
Brozović više nema koronavirus
OPORAVAK
MILANO - Hrvatski nogometni reprezentativac Marcelo Brozović koji igra u Interu više nema koronavirus, objavio je u četvrtak milanski klub.
Odgađa se ovogodišnji malonogometni turnir Kutija šibica
MALI NOGOMET
ZAGREB - Najveći malonogometni turnir u regiji Kutija šibica, koji se unazad 49 godina tradicionalno igra u zadnjem mjesecu godine sa svečanom završnicom u zagrebačkoj dvorani Dom sportova, odgađa se ove godine zbog pandemije COVIDa-19, objavio je u četvrtak organizator.
Maradona će biti pokopan u četvrtak na groblju na periferiji Buenos Airesa
POKOP

BUENOS AIRES - Argentinska nogometna legenda Diego Maradona, koji je jučer umro od srčanog udara, bit će pokopan u četvrtak na groblju na periferiji Buenos Airesa.

Polovici engleskih klubova dopušten povratak navijača na stadione
NAVIJAČI
LONDON - Navijači deset engleskih prvoligaša iz Londona i Liverpoola moći će se vratiti na stadione od 2. prosinca kada bude prekinuto jednomjesečno zatvaranje kojem je cilj spriječavanje širenja COVIDa-19.
Boban: Ovaj Maradonin gol najveći je u povijesti nogometa (VIDEO)