Klopp: Nismo favoriti protiv Reala u finalu Lige prvaka

STAVOVI
Objavljeno: 16.05.2022 / 22:25
LONDON - Liverpool i Real Madrid će u međusobnom ogledu na Stade de Franceu 28. svibnja odlučiti o pobjedniku Lige prvaka. Menadžer engleske momčadi Jürgen Klopp ne smatra da je njegova momčad favorit u toj utakmici.

Real Madrid je finale izborio preokretima u dramatičnim utakmicama protiv Paris Saint-Germaina, Chelseaja i Manchester Cityja, a sad ga čeka novi težak suparnik. Klopp ulogu favorita prebacuje Realu, siguran i u to da mu pred ulazak u finale Lige prvaka pomaže i činjenica da je osvojio španjolski naslov pa može i odmarati nositelje igre.

Liverpool u međuvremenu mora igrati protiv Southamptona i Wolverhamptona u prvenstvu u kojem cilja titulu, ali i nadati se krivom koraku vodećeg Manchester Cityja.

"Igramo protiv najiskusnije momčadi na svijetu. Ne mislim da smo favoriti. Prednost Reala je u tome što je već osvojio naslov u La Ligi", rekao je Klopp.

Tagovi: Jurgen klopp, Liverpool, Real Madrid
Vrsaljko potpisao za Olympiakos
PIREJ - Hrvatski nogometni branič Šime Vrsaljko otišao je iz Atletico Madrida nakon što mu je 30. lipnja istekao ugovor, priopćio je klub, a samo dan kasnije Vrsaljko je pronašao novog poslodavca.
Rudy Gobert iz Utah Jazza preselio u Minnesotu
MINNEAPOLIS - Kako pišu brojni američki mediji francuski košarkaš Rudy Gobert nastavit će karijeru u Minnesoti. U taj klub prelazi iz Utah Jazza čiji je bio član od 2013. godine.
Hrvatska teško poražena u polufinalu SP-a
TEŽAK PORAZ
BUDIMPEŠTA - Hrvatska se nije uspjela plasirati u finale SP-a u vaterpolu. U reprizi polufinala od prije tri godine, Španjolska je opet bila bolja i pobijedila je 10:5. Španjolska će u nedjelju s Italijom igrati za zlato, dok će Hrvatska i Grčka igrati za broncu.
Prosinečki više nije trener Olimpije
OČEKIVANO
LJUBLJANA - Mandat Roberta Prosinečkog na klupi ljubljanske Olimpije završio je nakon nešto više od tri mjeseca, potvrdili su klupski čelnici na današnjoj konferenciji za medije, javlja STA.
SP vaterpolista: Talijani u finalu čekaju Hrvate ili Španjolce
VATERPOLO

BUDIMPEŠTA - Muška vaterpolska reprezentacija Italije svladala je Grčku sa 11-10 (4-2, 2-3, 1-1, 4-4) i izborila nastup u finalu Svjetskog prvenstva u Budimpešti, u kojem će braniti naslov osvojen prije tri godine u Gwangjuu.