Kramarić zabio i pokrenuo preokret Hoffenheima

BUNDESLIGA
Objavljeno: 25.09.2021 / 18:10
BERLIN - Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je gol u domaćoj pobjedi Hoffenheima (3:1) nad Wolfsburgom.

Gosti su poveli preko Bakua (25), a u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Kramarić je udarcem glavom izjednačio. U nastavku je Hoffenheim pogocima Baumgartnera (74) i Kaderabeka (86) došao do potpunog preokreta i prvog poraza Wolfsburga.

Leipzig je kod kuće s čak 6:0 'isprašio' Herthu, a do 55. minute je za domaće igrao Joško Gvardiol, koji je teren napustio zbog ozljede.
Bayer Leverkusen je kod kuće svladao Mainz s 1:0 golom Wirtza, a pogodak Behrensa dva minuta prije kraja donio je pobjedu Union Berlinu protiv Arminie.

Eintracht i Koeln su odigrali 1:1, a popodne je sraz dviju Borussija.

Vodi Bayern sa 16 bodova ispred Wolsburga (13) i Bayera (13), te Borussie Dortmund (12).

Tagovi: Andrej Kramarić, Hoffenheim, Joško Gvardiol, RB Leipzig
Barcelona i Boca Juniors igraju utakmicu u čast Maradoni
POČAST
BUENOS AIRES - Barcelona i argentinska Boca Juniors odigrat će prijateljsku utakmicu u čast Diega Maradone 14. prosinca u Saudijskoj Arabiji, objavio je u ponedjeljak argentinski klub.
Budimir oporavljen od ozljede trenirao s Osasunom
TRENING
ZAGREB - Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Budimir u ponedjeljak je normalno trenirao sa svojom Osasunom nakon što gotovo dva mjeseca nije igrao zbog ozljede aduktora, izvijestio je klub iz Pamplone.
Davis Cup: Hrvatska u najjačem sastavu
ZAGREB - Izbornik hrvatske muške teniske reprezentacije Vedran Martić u ponedjeljak je prijavio sastav za predstojei završni turnir Davis Cupa koji će se održati od 25. studenoga do 5. prosinca, a na njegovu popisu nalaze se Marin Čilić, Borna Ćorić, Borna Gojo, Nikola Mektić i Mate Pavić.
Zvijezda Bayerna objasnila zašto se ne želi cijepiti
OBJAŠNJENJE
MUNCHEN - Bayerna Joshua Kimmich našao se u centru pažnje nakon što je javno otkrio da se ne želi cijepiti protiv korone.
Dalić: Sve držimo u svojim rukama
IZBORNIK
ZAGREB - Najvažnije je da sve držimo u svojim rukama, da ne ovisimo o drugima, poručio je izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Zlatko Dalić nakon što je objavio popis kandidata za posljednje dvije utakmice u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, 11. studenog s Maltom u gostima, te u nedjelju, 14. studenoga s Rusijom u Splitu.