Kramarić zabio tri gola i odlučio utakmicu u 93. minuti

SJAJNA PREDSTAVA
Objavljeno: 19.09.2020 / 17:54
Autor: SEEbiz / Index.hr
BERLIN - Andrej Kramatić na startu nove sezone Bundeslige odigrao je veliku utakmicu. Hrvatski napadač zabio je sva tri gola za Hoffenheim na gostovanju u Kolnu (3:2). Odlučujući gol postigao je u 93. minuti.

Nakon velike pogreške domaćeg igrača Hectora koji je prekratko vratio loptu vrataru Hornu, Kramarić je presjekao to dodavanje, gurnuo loptu pored Horna i zabio prvi gol u sezoni.

U 22. minuti izjednačio je Andersson na asistenciju Thielmanna, a u sudačkoj nadoknadi Kramarić je iz jedanaesterca vratio vodstvo gostima. Pet minuta prije kraja utakmice Drexler je pogodio za 2:2, a onda je Kramarić treći put na utakmici donio prednost svojoj momčadi, ovaj put i pobjedu. Primio je loptu od Mijata Gaćinovića na 15 metara i prizemnim udarcem matirao istrčalog Horna.

Prije nekoliko dana 29-godišnji hrvatski reprezentativac postigao je dva pogotka u Kupu protiv Chemnitzera. Prošle sezone je u 19 utakmica Bundeslige zabio 12 golova uz četiri asistencije. Zanimljivo, prošlu sezonu je zaključio s četiri gola Borussiji pa je tako u posljednje dvije ligaške utakmice postigao ukupno sedam golova.

Tagovi: Andrej Kramarić, Hoffenheim, Buundesliga
Ronaldo više nije pozitivan, izlazi iz samoizolacije
OPORAVAK

TORINO - Kapetan portugalske nogometne reprezentacije i napadač Juventusa više nije pozitivan na koronavirus i izlazi iz samoizolacije, objavio je talijanski prvak na svom internetskom portalu.

Vuelta: Rogliču treća etapna pobjeda i crvena majica
BICIKLIZAM

MADRID - Slovenski biciklist Primož Roglič (Jumbo-Visma) došao je u petak do svoje treće etapne pobjede na ovogodišnjoj Vuelti nadmašivši konkurente u završnom sprintu 185 km dugačke etape od Castro Urdialesa do Suancesa i uspio je preuzeti crvenu majicu vodećeg u ukupnom redoslijedu od Ekvadorca Richarda Carapaza (INEOS Grenadiers).

Umro Nobby Stiles
IN MEMORIAM
LONDON - Član engleske nogometne reprezentacije koja je 1966. godine osvojila naslov svjetskog prvaka Nobby Stiles preminuo je u petak u dobi od 78 godina, objavila je njegova obitelj.