Lampard slomio ruku slaveći pogodak

BIZARNO
Objavljeno: 18.03.2022 / 11:26
LIVERPOOL - Menadžer engleskog premierligaša Evertona Frank Lampard (43) slomio je ruku slaveći pobjednički pogodak svoje momčadi u susretu protiv Newcastle Uniteda.

Everton je ostvario važnu pobjedu u borbi za prvoligaški spas, a pogodak odluke zabio je Alex Iwobi u 99. minuti nakon proigravanja Calvert-Lewina.

Utakmica je produžena čak 14 minuta zbog incidenta koji se dogodio početkom drugog poluvremena kada je jedan mladić utrčao na teren te se plastičnom trakom vezao oko vrata za vratnicu. Redarima je trebalo čak osam minuta da ga oslobode, a prosvjednik je nosio majicu s matpisom "Zaustavite naftu".

"Slomio sam ruku tijekom slavlja”, rekao je Lampard nakon meča.

"Prilično je bolno i ruka nije stabilna, ali to me trenutno ne zanima", dodao je.

Everton se ovom pobjedom uspio odvojiti od momčadi koje se nalaze u zoni ispadanja, ostao je 17., ali sada ima 25 bodova, tri više uz dvije odigrane utakmice manje od 18. Watforda, a četiri više od 19. Burnleya. Newcastle je ostao 14. sa 31 bodom.

Tagovi: Frank Lampard, Newcastle, Everton
Čačić: Baturina je pokazao da se na njega može računati
IGRAČ UTAKMICE
ZAGREB - Dinamo je u subotnjem derbiju 5. kola SuperSport HNL-a pobijedio Hajduk 4:1.
Dinamo preokretom do uvjerljive pobjede nad Hajdukom
DERBI
ZAGREB - Nogometaši Dinama s uvjerljivih su 4-1 svladali Hajduk u stotom dvoboju ove dvije momčadi u Hrvatskoj nogometnoj ligi, koja je u subotu odigrana pred 14.000 gledatelja na stadionu Maksimir.
Engleska: Uvjerljivi City, dva gola i dvije asistencije Jesusa za Arsenal
PREMIERSHIP
LONDON - Branitelji naslova nogometnog prvaka Engleske, igrači Manchester Cityja zadržali su stopostotni učinak u novom prvenstvo i nakon 2. kolu uvjerljivom 4-0 (3-0) domaćom pobjedom protiv Bournemoutha, a stopostotni učinak zadržao je i Arsenal 4-2 (2-0) domaćim uspjehom protiv Leicester Cityja.
Novi pogodak Čolaka za Rangers
ŠKOTSKA
GLASGOW - Hrvatski napadač Antonio Mirko Čolak bio je strijelac drugog pogotka u uvjerljivoj 4-0 (1-0) domaćoj pobjedi Rangersa protiv Saint Johnstonea u susretu 3. kola škotskog nogometnog prvenstva.
Kramarić propustio jedanaesterac, autogol Gvardiola
BUNDESLIGA
HOFFENHEIM - Andrej Kramarić je propustio realizirati kazneni udarac, ali je njegov Hoffenheim preokretom došao do prva tri boda u novoj sezoni njemačke Bundeslige pobijedivši Bochum sa 3-2, iako su gosti nakon prvih 13 minuta vodili sa 2-0.