Lazio bez Immobilea u Sankt Peterburgu

HENDIKEP
Objavljeno: 03.11.2020 / 14:52

RIM - Napadač i najbolji strijelac rimskog Lazija Ciro Immobile nije otputovao s momčadi na utakmicu Lige prvaka u kojoj će talijanska momčad u srijedu (18.55 sati) gostovati u Sankt Peterburgu kod ruskog prvaka Zenita.

Lazio je prije tjedan dana gostovao kod Club Bruggea, a u toj utakmici trener Simone Inzaghi nije imao na raspolaganju 12 igrača. Lazio je nakon tog dvoboja potvrdio da je u momčadi bilo pozitinih igrača na novi koronavirus, ali nije imenovao nijednog od zaraženih.

Immobile je propustio utakmicu u Bruggesu, ali je ušao s klupe u 57. minuti dvoboja kod Torina u talijanskom prvenstvu i pogotkom iz kaznenog udarca u petoj minuti sučevog dodatka za 3-3 sudjelovao u preokretu kojim je Lazio došao do pobjede (4-3).

U utorak se 30-godišnji napadač uredno pojavio na treningu u Lazijevom centru Formello, ali je trenirao s pričuvnim igračima. Immobile je trening centar napustio sam, dok je ostatak momčadi autobusom otišao prema zračnoj luci, kao što je bio slučaj i prije tjedan dana uoči gostovanja u Bruggesu.

Tagovi: Ciro Immobile, Lazio, Liga prvaka
Inter odbio ponudu za Lukakua
ODBIJENICA
MILANO - Talijanski nogometni prvak Inter odbio je ponudu europskog prvaka Chelsea za belgijskog napadača Romelua Lukakua (28).
Povijesni uspjeh Slovenije, Dragić i Dončić doveli ih do polufinala
TOKIO - Slovenija je u polufinalu Olimpijskih igara! Tako jednostavno, tako skladno, tako - bez stresa.
Prosinečki: Nismo spremni za dvoboj Dinama i Zvezde
REALNO
ZAGREB - Ukoliko Dinamo i Crvena zvezda uspješno prođu treće pretkolo kvalifikacija za Ligu prvaka, hrvatski i srpski prvak odmjerili bi snage u play-offu za najelitnije klupsko nogometno natjecanje.
Svjetski rekord Warholma na 400m s preponama
REKORDI
TOKIO - Norvežanin Karsten Warholm osvojio je zlatnu medalju na 400 metara s preponama na Olimpijskim igrama u Tokiju uz novi svjetski rekord 45.94.