LeBron uz novi triple-double vodio Lakerse do šeste pobjede zaredom

Objavljeno: 06.11.2019 / 08:29
Autor: SEEbiz / index.hr
LOS ANGELES - Lakersi su stigli do šeste uzastopne pobjede na gostovanju kod Chicago Bullsa. Slavili su 118:112, iako su većinu susreta bili u zaostatku.

Bullsi su u jednom trenutku druge četvrtine imali 19 poena razlike prednosti, a u zadnju četvrtinu ušli su s vodstvom od 14 razlike. Ipak, Bullsima je presudio fantastični LeBron James koji je upisao triple-double od 30 poena, 10 skokova i 11 asistencija. To mu je treća utakmica zaredom gdje je ostvario triple-double.

Posljednji period Lakersi su bili bolji od Bullsa 38:19.

Chicagu je ovo peti poraz u zadnjih šest utakmica. Zach Lavine imao je 26 poena, tome je dodao po sedam skokova i asistencija i bio je najbolji u ekipi domaćina.

Tagovi: LeBron James, LA Lakers
Evo što je Stanković rekao o potencijalnom okršaju s Dinamom
REAKCIJE
ZAGREB - Dinamo će, ako u trećem pretkolu Lige prvaka, za plasman u grupnu fazu igrati protiv srpskog prvaka Crvene zvezde ili moldavskog Šerifa.
Mandžukić na meti turskog velikana
PREGOVORI
ZAGREB - Turski mediji javljaju da su počeli pregovori između Marija Mandžukića i Fenerbahčea.
 Ždrijeb spojio najogorčenije protivnike: Ako prođu, čeka nas dvoboj Dinama i Zvezde
ZAGREB - U Nyonu je održan ždrijeb završne runde kvalifikacija u Ligi prvaka, Europskoj ligi i Konferencijskoj ligi. Dinamo je izvukao prvaka Srbije Crvenu zvezdu koja mora proći Šerif...
Zašto su bjelorusku atletičarku protiv njezine volje željeli ukrcati na zrakoplov za Bjelorusiju?
POKUŠAJ OTMICE

TOKIO - Drama u zračnoj luci u Tokiju, sprinterica iz Bjelorusije preklinje za pomoć: ‘Žele me oteti!‘
Bjeloruska atletičarka Kristina Cimanoskaja (24), koju su protiv njezine volje željeli ukrcati na zrakoplov za Bjelorusiju, dobila je zaštitu japanske policije, a u cijeli slučaj uključio se i UNHCR, izvijestio je Međunarodni olimpijski odbor (MOO).

Tucak: Igrali smo da pobijedimo, ali smo odigrali jako loše
OLIMPIJSKE IGRE
TOKIO - Igrali smo da pobijedimo, ali smo odigrali jako loše, kazao je nakon poraza od Španjolske na OI u Tokiju izbornik hrvatskih vaterpolista Ivica Tucak.