Ligue 1: Treća pobjeda u nizu Monaca

FRANCUSKA
Objavljeno: 10.04.2022 / 18:57
MONTE CARLO - Nogometaši Monaca svladali su na domaćem terenu Troyes 2-1. U pitanju je bila utakmica 31. kola francuske Ligue 1, a Monaco je time upisao treću prvenstvenu pobjedu u nizu.

Caio Henrique je u 19. minuti načeo goste, no Ugbo je dvadeset minuta kasnije izjednačio na 1-1. U ulogu džokera s klupe na kraju je ušao Nijemac Volland koji je u 57. minuti zabio za konačnih 2-1 Monaca, iste minute kada je ušao u igru. Monaco je unatoč pobjedi ostao šesti na ljestvici.

Angers i Lille su remizirali 1-1 u utakmici gdje je za goste od 87. minute igrao Domagoj Bradarić, dok je Marin Jakoliš utakmicu odgledao s domaće klupe za pričuve. Lille se poraza spasio golom Zhegrove u 74. minuti.

Istim rezultatom (1-1) je završio dvoboj Bresta i Nantesa.

Tagovi: AS Monaco, Caio Henrique, Domagoj Bradarić
Penava o pregovorima s Mostom: Nema zle krvi
PREGOVORI
ZAGREB - Komentirajući pregovore sa SDP-om, predsjednik Domovinskog pokreta Ivan Penava kazao je kako su bili konstruktivni.
Rangnick u fokusu kao potencijalni trener Bayerna
MUNCHEN - Izbornik Austrije Ralf Rangnick glavni je kandidat da preuzme vodstvo Bayern Münchena od ljeta nadalje umjesto Thomasa Tuchela, prema njemačkim medijskim izvješćima u utorak.
Hajduk pronašao novog predsjednika Uprave?
KADROVI
SPLIT - Petnaestak dana nakon odlaska Lukše Jakobušića iz Hajduka, navodno je poznat i njegov nasljednik.
Još jedan velikan u utrci za Danija Olma
LEIPZIG - Njemački mediji već se danima bave nagađanjima gdje će Dani Olmo nastaviti karijeru. Red Bull Leipzig njegovom će prodajom zaraditi 60 milijuna eura, a od tog transfera Dinamo će dobiti nešto više od šest milijuna eura.
Odlična vijest za Dalića i ostale izbornike
EURO
ZAGREB - Europska nogometna unija (UEFA) dopustit će izbornicima da u reprezentacije za Europsko prvenstvo u Njemačkoj pozovu 26 umjesto dosadašnja 23 igrača, objavili su britanski mediji.