Manchester United u završnici slomio West Ham, Vlašić ostao na klupi

PREMIERSHIP
Objavljeno: 22.01.2022 / 18:29
MANCHESTER - Nogometaši Manchester Uniteda skočili su na četvrto mjesto ljestvice engleskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv West Ham Uniteda do koje su stigli u posljednjim trenucima.

U trećoj od tri minute sudačke nadoknade Cristiano Ronaldo gurnuo je loptu u for Cavaniju na lijevoj strani kaznenog prosztora gostiju, uslijedila je oštra lopta kroz peterac koju je u mrežu uspio zakucati Rashford.

Bio je dojam da je u trenutku dodavanja Ronalda za Cavanija urugvajski napadač bio u zaleđu, ali VAR suci se nisu oglasili i moglo je početi veliko slavlje na Old Traffordu.
Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić ostao je na klupi West Hama.
Ovakvim ishodom United je preskočio West Ham, sada je četvrti sa 38 bodova iz 22 odigrana susreta, dok je West Ham peti sa 37 bodova iz 23 susreta.
Čudna situacija dogodila se na utakmici između Brentforda i Wolverhampton Wanderersa koja je sredinom prvog poluvremena prekinuta na 20-ak minuta zbog nadlijetanja brespilotne letjelice iznad terena. Primjetivši dron, glavni je sudac poslao igrače u svlačionice, a dvoboj je nastavljen nakon što je "uljez" uklonjen. U drugom poluvremenu bolje su se snašli gosti koji su pogocima Moutinha (48) i Nevesa (78) slavili sa 3-1, dok je jedini strijelac za domaće bio Toney (71).
Na vrhu je Manchester City sa 56 bodova, 11 više od drugog Liverpoola.

Tagovi: Manchester United, West Ham, Nikola Vlašić, Marcus Rashford, Cristiano Ronaldo
Hajduk osvojio kup Hrvatske
USPJESI
SPLIT - Nogometaši Hajduka pobjednici su 31. izdanja hrvatskog nogometnog Kupa nakon što su u finalnom susretu na Poljudu pobijedili Rijeku sa 3-1.
Lukaku na meti Milana
ŽELJE
MILANO - Romelu Lukaku i dalje se nada da će se uspjeti vratiti u Serie A iz koje je otišao u Chelsea u transferu koji je iznosio 115 milijuna eura.
Čilić u 3. kolu Roland Garrosa
PARIZ - Najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić probio se u 3. kolo grand-slam turnira Roland Garros pobjedom nad Mađarom Martonom Fuscoviscem 4-6, 6-2, 6-4, 6-3 nakon tri sata igre.