Messi: Ne odlazim na posudbu

JASNA PORUKA
Objavljeno: 18.10.2023 / 21:55
MIAMI - Prosinac ću iskoristiti za odmor, neću otići nigdje na posudbu, poručio je argentinski nogometaš Lionel Messi koji je pogocima donio novu pobjedu Argentini u kvalifikacijama za iduće SP kod Perua od 2-0.

Oba pogotka dao je Messi za aktualne svjetske prvake te je argentinskim novinarima rekao kako ne odlazi u Barcelonu i ni jedan drugi klub na posudbu.

„Ovo je po prvi puta nakon tko zna koliko godina da ću imati više dana odmora tijekom prosinca. Iskoristit ću ih kako bi bio u Argentini, sa svojim najdražima. Isključujem odlazak u neki klub na posudbu“, rekao je Messi koji je za Inter Miami, u svim natjecanjima, odigrao 13 utakmica te je postigao 11 pogodaka uz osam asistencija.

„U siječnju se vraćam u Miami kako bih odradio predsezonu, krenuo ispočetka i bio što spremniji za nove izazove sa svojim klubom. Nažalost, nismo ovaj put uspjeli izboriti doigravanje MLS lige, ali to mi je samo poticaj za dalje“, dodao je 36-godišnji Argentinac

Tagovi: Lionel Messi, Inter Miami
Evo koji će europski sudac suditi derbi između Rijeke i Dinama
SUDAC
RIJEKA - U derbiju 33. kola SuperSport HNL-a na Rujevici u nedjelju od 19:30 sastaju se Rijeka i Dinamo. Ogroman je ulog jer bi izravni dvoboj dva vodeća kluba lige mogao odlučiti o prvaku.
Majer u drugom planu, razmišlja o transferu
WOLFSBURG - Lovro Majer drugu utakmicu zaredom nije odigrao ni minutu za Wolfsburg, koji je u subotu svladao Freiburg 2:1 u gostima u 31. kolu Bundeslige.
Murray završio sezonu Lakersa košem četiri sekunde prije kraja
DENVER - Denver Nuggetsi dokrajčili su LA Lakerse u petoj utakmici prvoga kruga i izborili plasman u polufinale Zapada.
Gvardiol nominiran za igrača mjeseca u Cityju
SJAJNE IGRE
MANCHESTER - Manchester je za vikend na gostovanju pobijedio Nottingham Forest 2:0 u 35. kolu Premier lige. Vodeći pogodak mančesterske momčadi u 32. minuti postigao je Joško Gvardiol.
Sopić: I dalje imamo sve u svojim rukama
PORUKE
RIJEKA - Rijeka je u 32. kolu SuperSport HNL-a gostovala kod Lokomotive u Kranjčevićevoj i kiksala u borbi za naslov prvaka.