Messi ušao u nastavku i zabio dva komada

BARCELONA
Objavljeno: 07.11.2020 / 19:15
BARCELONA - Trener Barcelone Ronald Koeman izostavio je Lionela Messija iz početne postave u susretu 9. kola španjolskog prvenstva protiv Betisa, ali kada ga je uveo na početku drugog poluvremenu Messi je zabio dva pogotka za pobjedu 5-2.

Betis se vratio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Antonia Sanabrije (45+2).

No, u drugom poluvremenu Barcelona se razgoropadila. Antoine Griezmann, koji u prvom dijelu nije zabio iz penala, uspio je zatresti mrežu u 49. minuti. Pola sata prije kraja susreta Betis ostaje sa igračem manje, jer je Aissa Mandi dobio crveni karton nakon što je igrao rukom na gol liniji. Messi je bio siguran realizator najstrože kazne u 61. minuti za 3-1.

Loren pogotkom u 73. minuti vraća nadu Betisu, ali u završnici susreta Barca postiže još dva gola. Prvo Messi u 82. minuti, a potom 17-godišnji Pedri u 90. za konačnih 5-2.

U prvom subotnjem susretu Huesca i Eibar su odigrali 1-1. Gosti su poveli preko Estebana Burgosa (38), a Huesca je izjednačila golom Rafe Mira (67).

U subotu se još sastaju Sevilla - Osasuna, te Atletico Madrid - Cadiz.

Tagovi: Barcelona, Lionel Messi, Ronald Koeman, Antoinne Giriezmann, Pedri
Penava o pregovorima s Mostom: Nema zle krvi
PREGOVORI
ZAGREB - Komentirajući pregovore sa SDP-om, predsjednik Domovinskog pokreta Ivan Penava kazao je kako su bili konstruktivni.
Rangnick u fokusu kao potencijalni trener Bayerna
MUNCHEN - Izbornik Austrije Ralf Rangnick glavni je kandidat da preuzme vodstvo Bayern Münchena od ljeta nadalje umjesto Thomasa Tuchela, prema njemačkim medijskim izvješćima u utorak.
Hajduk pronašao novog predsjednika Uprave?
KADROVI
SPLIT - Petnaestak dana nakon odlaska Lukše Jakobušića iz Hajduka, navodno je poznat i njegov nasljednik.
Još jedan velikan u utrci za Danija Olma
LEIPZIG - Njemački mediji već se danima bave nagađanjima gdje će Dani Olmo nastaviti karijeru. Red Bull Leipzig njegovom će prodajom zaraditi 60 milijuna eura, a od tog transfera Dinamo će dobiti nešto više od šest milijuna eura.
Odlična vijest za Dalića i ostale izbornike
EURO
ZAGREB - Europska nogometna unija (UEFA) dopustit će izbornicima da u reprezentacije za Europsko prvenstvo u Njemačkoj pozovu 26 umjesto dosadašnja 23 igrača, objavili su britanski mediji.