Milan lakoćom protiv Monze

SERIE A
Objavljeno: 22.10.2022 / 20:21
MILANO - U susretu 11. kola talijanske Serie A nogometaši Milana su bili sigurni pred svojim navijačima te su s 4-1 svladali Monzu uoči dolaska u Zagreb i dvoboja protiv Dinama.

Uz utakmicu više od ostalih Milan se barem privremeno bodovno izjednačio s Napolijem, vodećim sastavom na ljestvici, a najbolji igrač utakmice bio je Španjolac Brahim Diaz koji je postigao prva dva pogotka na susretu, u 16. i 41. minuti.

U 65. minuti je na 3-0 povećao Belgijanac Origi, a počasni gol za goste dao je Ranocchia pet minuta kasnije.

Hrvatski nogometaš Ante Rebić je počeo utakmicu, a nakon sat vremena ga je zamijenio Rafael Leao koji je u 84. minuti zabio četvrti gol za Milan te je postavio konačnih 4-1.

Milan je tako s uvjerljivom pobjedom najavio ogled idućeg utorka kada u 5. kolu skupine E Lige prvaka gostuje u Zagrebu kod Dinama.

U nedjelju su na rasporedu utakmice Udinese - Torino, Bologna - Lecce, Atalanta - Lazio i Roma - Napoli, dok se u ponedjeljak za prvoligaške bodove bore Cremonese - Sampdoria i Sassuolo - Verona.

Serie A, 11. kolo:

Milan - Monza 4-1 (Diaz 16, 41, Origi 65, Rafael Leao 84 / Ranocchia 70)

Salernitana - Spezia 1-0 (Mazzocchi 48)

Fiorentina - Inter (20.45 sati)

Petak:

Juvetnus - Empoli 4-0 (Kean 8, McKennie 55, Rabiot 82, 90+4)

Olmo je blizu povratka u Barcelonu, to je dobra vijest za Dinamo
ZAGREB - Dani Olmo je blizu povratka u Barcelonu, deset godina nakon što je njenu akademiju La Masiju napustio kako bi otišao u Dinamo.
Nagelsmann ostaje izbornik Njemačke do Svjetskog prvenstva 2026.
IZBORNICI
BERLIN - Njemački nogometni izbornik Julian Nagelsmann obnovio je ugovor na dvije godine do Svjetskog prvenstva 2026. u "odluci srca", objavio je u petak nacionalni savez DFB.
Sergej Barbarez novi izbornik nogometne reprezentacije BiH
SARAJEVO - Sergej Barbarez novi je izbornik nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine, a na tu ga je poziciju u petak imenovao Izvršni odbor Nogometnog saveza BiH sa zadaćom da u naredne četiri godine konsolidira stanje i pokuša prekinuti niz stalnih poraza u kvalifikacijama za međunarodna natjecanja.
Kawhi Leonard i dalje upitan za start doigravanja
LOS ANGELES - Los Angeles Clippers službeno su objavili kako i dalje nije poznato hoće li najbolji igrač ovog NBA sastava Kawhi Leonard biti spreman za start doigravanja.
Mundo Deportivo: Zidane je novi trener Bayerna
MADRID - Nakon što je napravio fenomenalan posao s Realom u kratkom razdoblju kao trener, Zinedine Zidane okreće novi list i trebao bi postati novi trener Bayerna, tvrdi španjolski Mundo Deportivo.