Milan opet na vrhu, odlična utakmica Rebića

VRH
Objavljeno: 03.01.2021 / 20:48
BENEVENTO - U 15. kolu talijanske lige Milan se pobjedom kod Beneventa s 2-0 opet vratio na vrh tablice, a hrvatski reprezentativac Ante Rebić je imao asistenciju za gol i "zarađen" penal.

Crveno-crni su poveli u 15. minuti kada je Franck Kessie realizirao najstrožu kaznu koju je zaradio Rebić, da bi u 34. minuti Milan ostao bez isključenoga Sandra Tonalija.

Unatoč igraču manje Milan je u 49. minuti udvostručio vodstvo nakon što je Rebić asistirao Rafaela Leaou. U 60. minuti je Benevento imao penal, ali je Gianluca Caprari promašio vrata.

Koš neporaženi Milan vodi s bodom više od gradskog suparnika Intera.