Monaco opet treći

FRANCUSKA
Objavljeno: 09.05.2021 / 19:33
PARIZ - Nogometaši Monaca pobijedili su u 36. kolu Francuske lige u gostima Reims s 1-0 i dva kola prije kraja drže treću poziciju koja ih vodi u Ligu prvaka.

Pobjednički gol za momčad bivšega hrvatskoga izbornika Nike Kovača postigao je 19-godišnji Belgijanac Eliot Matazo u 20. minuti.

Monaco je s 74 boda za jedan bod prestigao Lyon na trećem mjestu, prvi je Lille s 79 bodova, a drugi PSG s 75 bodova i večerašnjim gostovanjem kod Rennesa.

Tagovi: Monaco, Niko Kovač, Francuska, Eliot Matazo, Paris SG
NBA: Jokić i Dončić u najboljoj petorci sezone
PRIZNANJA
NEW YORK - Centar Denver Nuggetsa Nikola Jokić, zvijezda Dallas Mavericksa Luka Dončić, vođa Milwaukee Bucksa Giannis Antetokounmpo, kapetan Golden State Warriorsa Stephen Curry i najbolji igrač LA Clippersa Kawhi Leonard izabrani su u najbolju momčad osnovnog dijela sezone u NBA ligi, objavljeno je u srijedu.
Durant nestvarnom utakmicom razbio Buckse, Netsi korak od finala Istoka
NEW YORK - Brooklyn Netsi svladali su Milwaukee Buckse na svom terenu sa 114:108 i poveli 3:2 u seriji polufinala Istočne konferencija NBA lige.
ATP London: Čilić nastavio pobjednički niz
LONDON - Marin Čilić (ATP - 37.) je u londonskom Queen's Clubu nastavio pobjednički niz na travnatoj podlozi započet prošloga tjedna na turniru u Stuttgartu, svladavši u dvoboju prvog kola sa 6-2, 6-7 (5), 7-6 (4) austrijskog kvalifikanta Sebastiana Ofnera (ATP - 174.).
Francuska pobijedila Njemačku autogolom Hummelsa
DVOBOJ VELIKANA
MUNCHEN - Francuska je pobijedila Njemačku s 1-0 u utakmici prvoga kola skupine F na Europskom prvenstvu na Fußball Areni (Allianz Areni) u Münchenu. Svjetski prvak slavio je autogolom Matsa Hummelsa iz 20. minute.
Eriksen: Dobro sam, s obzirom na okolnosti
OHRABRENJE
KOPENHAGEN - Osjećam se dobro, s obzirom na okolnosti, poručio je danski nogometaš Christian Eriksen koji je tijekom utakmice protiv Finske pretrpio srčani udar na terenu nakon čega su ga liječnici oživljavali.