Novi veliki kiks Tottenhama

PREMIERSHIP
Objavljeno: 04.04.2021 / 17:35
NEWCASTLE - U 30. kolu Premierlige Newcastle i Tottenham su odigrali 2:2. Domaćoj momčadi je to bitan bod u borbi za opstanak, a gosti su propustili priliku uskočiti u Top 4.

Newcastle je poveo u 28. minuti preko Joelintona, a onda je Kane između 30. i 35. minute postigao dva pogotka. Nakon toga obje momčadi imale su nekoliko sjajnih prilika, Kane je iz jednog kontranapada u 85. minuti zatresao vratnicu, a pola minute kasnije na drugoj strani je uslijedila kazna i Willock je pogodio za 2:2.

Tottenham je sada peti, a Newcastle je ostao na 17. mjestu.

U ranije odigranom susretu nogometaši Southamptona pobijedili su Burnley sa 3-2 premda su gosti nakon pola sata vodili sa 2-0.

Gosti su poveli golovima Chrisa Wooda (12-11m) i Mateja Vydre (28), no Southampton je uspio okrenuti rezultat s tri gola. Strijelci za preokret bili su Stuart Armstrong (31), Danny Ings (42) i Nathan Redmond (66).

Bila je to prva pobjeda "Svetaca" u posljednjih pet godina u kojoj su gubili s dva gola razlike.

Southampton je sada 13. na ljestvici sa 36 bodova, dok Burnley ima tri boda manje na 15. mjestu.

Na vrhu ljestvice je Manchester City sa 74 boda.

Tagovi: Tottenham, Jose Mourinho, Newcastle, Harry Kane
Igor Tudor je novi trener Lazija
RIM - Hrvatski trener Igor Tudor (45) novi je trener Lazija. Naslijedio je Maurizia Sarrija, koji je ovaj tjedan napustio rimski klub.
Dinamo se oglasio oko ozljede Martina Baturine
OZLJEDA
ZAGREB - Nije izgledalo nimalo dobro jer Martin Baturina (21) je teren u Kranjčevićevoj morao napustiti uz pomoć Dinamovih liječnika i svi su s pravom bili zabrinuti.
Zajec se sastao s Kustićem, evo o čemu se razgovarali
SUSRETI
ZAGREB - Delegacija Dinama, predvođena predsjednikom Velimirom Zajecom, susrela se u HNS-ovim prostorijama s predsjednikom HNS-a Marijanom Kustićem.
Dalić: Doći će do promjena na popisu
IZBORNIK
ZAGREB - Hrvatska nogometna reprezentacija okuplja se u ponedjeljak u Zagrebu u sklopu priprema za nadolazeći ACUD Cup koji će se igrati u Kairu.
Karoglan na rubu otkaza, evo tko bi mogao preuzeti Hajduk
HAJDUK
SPLIT - Poraz Hajduka od Lokomotive bi izgleda mogla biti kap koja je prelila čašu.