Olmo zabio, Leipzig u polufinalu Lige prvaka

Objavljeno: 13.08.2020 / 23:11
LISABON - RB Leipzig se plasirao u polufinale Lige prvaka.

Nijemci su večeras u Lisabonu pobijedili madridski Atletico 2:1 i plasirali se u prvo polufinale u povijesti gdje ih čeka PSG.

Prvi pogodak za Leipzig zabio je Dani Olmo. Bivši veznjak Dinama je u 51. minuti glavom svladao Jana Oblaka, jednog od najboljih golmana svijeta.

Atletico se vratio golom Joãa Felixa iz penala u 71., a povijesno polufinale Leipzigu donio je mladi Amerikanac Tyler Adams u 88. minuti susreta.

Šime Vrsaljko zbog ozljede i zaraze koronavirusom nije ni došao s momčadi Atletica u Portugal.

Tagovi: Dani Olmo, RB Leipzig, Atletico Madrid, Šime Vrsaljko, Joao Felix
Nizozemska i Francuska odigrale prvi susret bez golova na Euru
RAZOČARALI
LEIPZIG - Nogometne reprezentacije Nizozemske i Francuske remizirale su večeras u derbiju 2. kola Eura u grupi D, rezultat je bio 0:0 i vidjeli smo najslabiju predstavu dosadašnjeg toka prvenstva Starog kontinenta.
Austrija blizu osmine finala Europskog prvenstva
USPJESI
BERLIN - Austrija je u drugoj utakmici skupine D Europskog prvenstva pobijedila Poljsku 1:3. Golove za Austriju zabili su Gernot Trauner, Christoph Baumgartner i Marko Arnautović, a za Poljsku je pogodio Krysztof Piatek.