Olmo zabio, Leipzig u polufinalu Lige prvaka

Objavljeno: 13.08.2020 / 23:11
LISABON - RB Leipzig se plasirao u polufinale Lige prvaka.

Nijemci su večeras u Lisabonu pobijedili madridski Atletico 2:1 i plasirali se u prvo polufinale u povijesti gdje ih čeka PSG.

Prvi pogodak za Leipzig zabio je Dani Olmo. Bivši veznjak Dinama je u 51. minuti glavom svladao Jana Oblaka, jednog od najboljih golmana svijeta.

Atletico se vratio golom Joãa Felixa iz penala u 71., a povijesno polufinale Leipzigu donio je mladi Amerikanac Tyler Adams u 88. minuti susreta.

Šime Vrsaljko zbog ozljede i zaraze koronavirusom nije ni došao s momčadi Atletica u Portugal.

Tagovi: Dani Olmo, RB Leipzig, Atletico Madrid, Šime Vrsaljko, Joao Felix
Ždrijeb Lige prvaka: Modrić na Brozovića, Rakitić na Kovačića
NYON - Nakon što su jučer odigrane i posljednje tri utakmice kvalifikacija za Ligu prvaka kojima su definirana 32 kluba koja će se natjecati u Ligi prvaka, danas je održan ždrijeb grupne faze.
Vahid Halilhodžić prvi iskoristio novo pravilo FIFA-e
REGULATIVA
ZAGREB - FIFA je prije nešto više od mjesec dana odlučila da će igrači u određenim okolnostima imati mogućnost mijenjanja reprezentacija.
AC Milan doveo Haugea
MILANO - AC Milan je putem svoje službene stranice objavio kako je završio posao oko dovođenja 20-godišnjeg ljevokrilnog napadača Jensa Pettera Haugea.
Dembele napušta Barcelonu
ODLAZAK
BARCELONA - Ousmane Dembele mogao bi do kraja prijelaznog roka napustiti Barcelonu.
Šesti Maksimirski Minus Zwei cener na rasporedu je ove subote
UTRKA
ZAGREB - U svrhu podizanja svijesti o plućnoj hipertenziji, rijetkoj bolesti povišenog tlaka u plućnim žilama, Atletski klub Maksimir u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, Domom zdravlja Zagreb – Centar i Veleučilištem Velika Gorica, a pod pokroviteljstvo gradonačelnika Grada Zagreba, organiziraju šesto izdanje utrke Maksimirski Minus Zwei cener.