Osijek i Dinamo remizirali u Opus Areni

DERBI
Objavljeno: 03.03.2024 / 19:45
OSIJEK - U derbiju 25. kola SuperSport HNL-a Osijek i Dinamo su na Opus Areni pred 11.450 gledatelja odigrali 1-1.

Osijek je poveo u 26. minuti golom Domagoja Bukvića, bod Dinamu osigurao je Sandro Kulenović u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Dinamo je ovim remijem napravio veliki korak unazad prema obrani naslova prvaka. Hajduk mu bježi četiri, a Rijeka pet bodova iako Dinamo ima utakmicu manje.

Tagovi: osijek, dinamo, bukvić, kulenović, jakirović, zekić
Boston izbacio Miami i postao prva momčad u polufinalu Istoka
USPJESI
BOSTON - Boston Celticsi četvrta su momčad koja je izborila drugi krug ovogodišnjeg doigravanja NBA lige, a prva koja je to učinila u Istočnoj konferenciji.
Dončić srušio Jordanov rekord i odveo Mavse do pobjede kod Clippersa
LOS ANGELES - Dallas Mavericksi pobijedili su Los Angeles Clipperse 123:93 na gostovanju u petoj utakmici prvog kruga doigravanja za prsten prvaka u NBA ligi i poveli 3:2 u seriji koja se igra na četiri pobjede.
Otkriveni novi detalji o smrti Diega Maradone
LEGENDA NOGOMETA
BUENOS AIRES - Nogometna legenda Diego Armando Maradona preminuo je 25. studenoga 2020. godine, a gotovo četiri godine kasnije stižu nove informacije o njegovoj smrti.
Parma se vratila u Serie A
POVRATAK
PARMA - Parma je danas u gostovanju kod Barija u utakmici 36. kola talijanske Serie B remijem 1:1 osigurala povratak u Serie A, najviši razred talijanskog nogometa.