Ovo je širi popis španjolske reprezentacije za Euro

POPIS
Objavljeno: 27.05.2024 / 12:26
ZAGREB - Europsko prvenstvo započet će 14. lipnja, a već dan kasnije na njemu će prvu utakmicu odigrati hrvatska reprezentacija.

Momčad Zlatka Dalića otvorit će svoj put na Euru utakmicom protiv Španjolske, čiji je izbornik Luis de la Fuente objavio širi popis igrača iz kojeg će odabrati one na koje računa na natjecanju.

Ayoze, Fermin, Aleix Garcia i Alex Baena iznenađenja su na De la Fuentinom popisu na kojem nema nekih bivših nositelja kao što su Lucas Vazquez, Oihan Sancet, Pablo Sarabia, Gerard Moreno ili Marco Asensio.

Popis španjolske reprezentacije:

Vratari: Unai Simón, Remiro, David Raya
Braniči: Jesús Navas, Carvajal, Le Normand, Laporte, Nacho, Vivian, Cubarsí, Grimaldo, Cucurella
Veznjaci: Zubimendi, Rodri, Mikel Merino, Fabián Ruiz, Pedri, Marcos Llorente, Fermín, Aleix García, Baena
Napadači: Lamine Yamal, Ferran, Dani Olmo, Nico Williams, Ayoze, Morata, Joselu, Oyarzabal.

Tagovi: ŠPANJOLSKA, EURO, DE LA FUENTE, Ayoze, Fermin, Aleix Garcia, Alex Baena
Petković se ispričao igračima zbog promašenog penala
ISPRIKA
ZAGREB - Bruno Petković srušen je u 77. minuti utakmice Hrvatske i Španjolske. Dvije minute kasnije stavio je loptu na bijelu točku i pokušao smanjiti zaostatak od 3:0 za suparnikom u prvoj utakmici grupne faze u skupini B.
Tadić još jednom odgovorio Piksiju
ODGOVOR
BEOGRAD - Engleska je pobijedila Srbiju 1:0 u prvoj utakmici skupine C Europskog prvenstva. Gol za pobjedu postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.
Mbappe ipak ne želi igrati na Olimpijskim igrama
IZNENAĐENJE
PARIZ - Francuski nogometaš Kylian Mbappe izjavio je u nedjelju da neće igrati za francusku olimpijsku reprezentaciju na Igrama u Parizu jer se njegov novi klub Real Madrid protivi toj ideji.
Livakovića traže dva kluba s Otoka
PONUDE
ISTANBUL - U trenucima kad bi se golman 'vatrenih' Dominik Livaković trebao koncentrirati na izazove koji ga čekaju na Euru u Njemačkoj turski i engleski mediji su se raspisali o njegovom odlasku iz Fenerbahčea.
Piksi o Tadiću: Uh, nije dobro ako je to rekao
REAKCIJE
GELSENKIRCHEN - Engleska je u utakmici prvog kola skupine C Europskog prvenstva pobijedila Srbiju 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Jude Bellingham u 13. minuti.