Ovo su mogući protivnici Hrvatske u osmini finala

OSMINA FINALA
Objavljeno: 23.06.2021 / 07:11
ZAGREB - Hrvatska nogometna reprezentacija izborila je osminu finala sjajnom 3:1 pobjedom na Hampden Parku te izborila drugo mjesto u skupini D (Engleska je u Londonu svladala Češku 1:0).

Vatreni su tako ostvarili idealan scenarij s početka EURA. Osvojili su drugo mjesto sa četiri boda i u ponedjeljak u 18 sati u Kopenhagenu igrat će protiv druge reprezentacije iz skupine E.

A u toj je skupini sve potpuno neizvjesno. Švedska je prva sa 4 boda, Slovačka druga s 3, Španjolska treća s 2 boda, a Poljska posljednja s jednim bodom.

Treće kolo u skupini E igra se sutra (u srijedu), a parovi su Slovačka - Španjolska te Švedska - Poljska.

Tagovi: hrvatska nogometna reprezentacija, Hrvatski nogometni savez
Zdravstveno stanje trenera Čuste nepromijenjeno, dolaze u posjetu supruga i kćer
U TEŠKOM STANJU
ZAGREB - Seni Čusti je pozlilo u autobusu 22. srpnja prilikom povratka s treninga hrvatskih strijelaca te je otpremljen u tokijsku bolnicu Showa University Toyosu, gdje se i sada nalazi.
Belinda Benčič zlatna u tenisu
TOKIO - Švicarska tenisačica Belinda Benčič (24) osvojila je naslov olimpijske pobjednice u Tokiju, ona je u finalu nakon dva i pol sata svladala Čehinju Marketu Vondroušovu (22) sa 7-5, 2-6, 6-3.
Španjolska u polufinalu, Olmo jedan od junaka
NOGOMET
TOKIO - U polufinalu turnira nogometaša na Olimpijskim igrama u Tokiju igrat će Japan - Španjolska i Brazil - Meksiko.
Đoković odustao, Barty i Peers do bronce bez borbe
TOKIO - Najbolja svjetska tenisačica Australka Ashleigh Barty i njezin sunarodnjak John Peers bez borbe su došli do brončanog olimpijskog odličja na turniru u Tokiju, nakon što je Novak Đoković odustao od nastupa s Ninom Stojanović u meču za broncu.
Tucak: Tek sada dolaze najbitnije utakmice
IZBORNIK
TOKIO - Hrvatski vaterpolisti u 4. kolu olimpijskog turnira u Tokiju pobijedili su branitelja naslova Srbiju 14:12 i osigurali plasman u četvrtfinale te će u ponedjeljak protiv Španjolske igrati za prvo mjesto u skupini.