Pioli: Rebić nije slomio ruku

DOBRE VIJESTI
Objavljeno: 27.09.2020 / 21:06
MILANO - Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ozlijedio se u pobjedi Milana protiv Crotonea (2-0) u susretu 2. kola talijanskog prvenstva.

Rebić je u 56. minuti nezgodno pao na rame i strahovalo se od teške ozljede. Međutim, trener "Rossonera" Stefano Pioli je kazao kako ništa nije puklo.

"Dobra je vijest da Rebić nije slomio ruku. Nadamo se kako će se to i potvrditi i da njegova ozljeda neće zahtijevati duži izostanak. Nakon što smo ostali bez Ibrahimovića, imamo nedostatak igrača u napadu," poručio je Pioli.

Milan je na gostovanju pobijedio Crotonea sa 2-0. Gosti su poveli u posljednjim trenucima prvog dijela iz kaznenog udarca kojeg je izborio Ante Rebić, a realizirao Franck Kessie. Pobjedu Milana potvrdio je Brahim Diaz golom u 50. minuti.

"Kada ovako često igrate na početku sezone, važno je kontrolirati igru, kontrolirati tempo. Nismo držali loptu kako smo trebali, ali prošlo je dobro”, rekao je trener Milana za Sky Sport Italia.

Milan je u prva dva kola Serie A upisao dvije pobjede, a sada ga u četvrtak očekuje gostovanje kod Rio Avea u play-offu Europske lige.

Tagovi: Stefano Pioli, Ante Rebić, AC Milan
Dončić kupio vilu od 500 kvadrata za 2,7 milijuna dolara
SHOPPING
DALLAS - Luka Dončić kupio je kuću u Dallasu, otkrila je agencija za prodaju nekretnina Candysdirt.
Pobjede Bayerna i Borussije Dortmund
BUNDESLIGA
BERLIN - U 6. kolu Bundeslige Bayern i Borussia Dortmund u subotu su upisali pobjede, te su privremeno izbili na vrh tablice, oba kluba imaju po 15 bodova.