Rebić donio pobjedu Milanu protiv Rome

SERIE A
Objavljeno: 28.02.2021 / 22:49
RIM - Ante Rebić lijepim je golom donio važnu pobjedu Milanu u borbi za Scudetto. Rebić je zabio u 58. minuti za 2:1, a rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Hrvatski ofenzivac na sjajan je način okrenuo Rominog stopera Gianlucu Mancinija i precizno pogodio u mrežu Pau Lopeza. Bila je to majstorija vrijedna vodstva u Rimu koja Milanu trasira put prema važnoj pobjedi u borbi za Scudetto.

U 66. minuti Rebić je morao izaći zbog ozljede. Rebiću je ovo bio peti gol u 22. nastupu ove sezone. Ima i osam asistencija.

Milan je poveo iz penala golom Francka Kessieja u 43. minuti, izjednačio je Jordan Veretout u 50. minuti.

Mario Mandžukić nije bio u kadru zbog ozljede.

Tagovi: Ante Rebić, AC Milan, AS Roma, Franck Kessie, Mario Mandžukić, Zlatan Ibrahimović, Lukasz Skorupski
Barcelona i Messi nagovaraju Neymara na povratak
BARCELONA - Dok u PSG-u pokušavaju privoliti Neymara na potpisivanje novog ugovora, L'Equipe je objavio kako ne samo Barcelona već i Leo Messi "pritišću" Brazilca da se vrati na Camp Nou.
Brozović zatražio raskid ugovora s dugogodišnjim menadžerom
MENADŽER
MILANO - Marcelo Brozović, jedan od najskupljih hrvatskih igrača na nogometnom tržištu, čija se cijena prema Transfermarktu kreće oko 40 milijuna eura, zatražio je raskid ugovora s dugogodišnjim menadžerom i bivšim nogometašem Miroslavom Bičanićem koji ga je 2015. godine doveo u talijanski Inter, u zadnjim trenucima prijelaznog roka.
Rim traži više vremena za odgovor o navijačima
EURO
RIM - Rok koji je Europska nogometna federacija (UEFA) dala Rimu da preciznije definira broj gledatelja koji bi mogli prisustvovati utakmicama Europskog prvenstva na stadionu Olimpico prekratak je, kazao je u ponedjeljak čelnik Nacionalnog zdravstvenog vijeća Franco Locatelli.
Krznar u velikim problemima uoči uzvrata protiv Villarreala
PROBLEMI
ZAGREB - Dinamo je u 28. kolu HNL-a slavio protiv Lokomotive 2:0 i preuzeo vrh prvenstvene ljestvice od Osijeka. Pogotke za Dinamo zabili su Joško Gvardiol i Iyayi Atiemwen.
Zubac odigrao vrlo dobro u pobjedi Clippersa protiv Pistonsa
LOS ANGELES - Košarkaši Los Angeles Clippersa upisali su petu uzastopnu pobjedu u utakmicama NBA lige nakon što su u noći na ponedjeljak svladali Detroit Pistonse 131:124. Protiv omjerom najslabije momčadi Istočne konferencije istaknuo se hrvatski centar Clippersa Ivica Zubac.