Rebić donio pobjedu Milanu protiv Rome

SERIE A
Objavljeno: 28.02.2021 / 22:49
RIM - Ante Rebić lijepim je golom donio važnu pobjedu Milanu u borbi za Scudetto. Rebić je zabio u 58. minuti za 2:1, a rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Hrvatski ofenzivac na sjajan je način okrenuo Rominog stopera Gianlucu Mancinija i precizno pogodio u mrežu Pau Lopeza. Bila je to majstorija vrijedna vodstva u Rimu koja Milanu trasira put prema važnoj pobjedi u borbi za Scudetto.

U 66. minuti Rebić je morao izaći zbog ozljede. Rebiću je ovo bio peti gol u 22. nastupu ove sezone. Ima i osam asistencija.

Milan je poveo iz penala golom Francka Kessieja u 43. minuti, izjednačio je Jordan Veretout u 50. minuti.

Mario Mandžukić nije bio u kadru zbog ozljede.

Tagovi: Ante Rebić, AC Milan, AS Roma, Franck Kessie, Mario Mandžukić, Zlatan Ibrahimović, Lukasz Skorupski
Hrvatska protiv Slovenije na Poljudu
ODLUKE
ZAGREB - Hrvatska će protiv Slovenije 7. rujna (20:45) igrati na Poljudu, objavio je HNS.
Ususret Olimpijskim igrama: Produžuje se izvanredno stanje u Tokiju
PROBLEMI
TOKIO - Nepuna tri mjeseca prije početka Olimpijskih igara, guvernerka Tokija Yuriko Koike predložila je produženje izvanrednog stanja u gradu zbog teške zdravstvene situacije.
Bogdanović odličan, Šamanić vrlo dobar u okršaju Jazza i Spursa
NEW YORK - Drugi put u tri dana Bojan Bogdanović blistao je u uvjerljivoj pobjedi Utah Jazza nad San Antonio Spursima, ali ovaj put za goste je utakmicu sezone odigrao Luka Šamanić. Dario Šarić je pak pao na najnižu točku sezone, ako ne i cijele NBA karijere.
Chelsea u finalu Lige prvaka
LONDON - Nakon 1:1 u Madridu, Englezi su na Stamford Bridgeu u uzvratnoj utakmici polufinala slavili 2:0 protiv Reala i tako su s ukupnih 3:1 izborili finale protiv Cityja. Strijelci su bili Werner u 28. i Mount u 85. minuti.
Hajduk i Dinamo remizirali u derbiju
DERBI
SPLIT - Dvoboj nogometaša Hajduka i Dinama, koji je u srijedu odigran na Poljudu završio je 1-1 (1-1), a radilo se o zaostaloj utakmici 22. kola Prve HNL.