Rebić donio pobjedu Milanu protiv Rome

SERIE A
Objavljeno: 28.02.2021 / 22:49
RIM - Ante Rebić lijepim je golom donio važnu pobjedu Milanu u borbi za Scudetto. Rebić je zabio u 58. minuti za 2:1, a rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao.

Hrvatski ofenzivac na sjajan je način okrenuo Rominog stopera Gianlucu Mancinija i precizno pogodio u mrežu Pau Lopeza. Bila je to majstorija vrijedna vodstva u Rimu koja Milanu trasira put prema važnoj pobjedi u borbi za Scudetto.

U 66. minuti Rebić je morao izaći zbog ozljede. Rebiću je ovo bio peti gol u 22. nastupu ove sezone. Ima i osam asistencija.

Milan je poveo iz penala golom Francka Kessieja u 43. minuti, izjednačio je Jordan Veretout u 50. minuti.

Mario Mandžukić nije bio u kadru zbog ozljede.

Tagovi: Ante Rebić, AC Milan, AS Roma, Franck Kessie, Mario Mandžukić, Zlatan Ibrahimović, Lukasz Skorupski
Southampton zaustavio City
PREMIERSHIP
LONDON - U susretu petog kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je pobijedio Crystal Palace sa 3-0 preuzevši vrh ljestvice, dok je prvak Manchester City odigrao tek 0-0 protiv Southamptona.
Prosinečki: Ovo je najveći problem Dinama
RIJEČ AUTORITETA
ZAGREB - Nogometaši Dinama u prvom su kolu Europske lige, nakon očajne partije, poraženi 2:0 od West Ham Uniteda.