Rebić zabio sjajan gol

SERIE A
Objavljeno: 10.04.2021 / 20:14
PARMA - Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić bio je strijelac prvog gola za Milan u 3-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Parme u susretu 30. kola talijanskog prvenstva.

Ibrahimović je u osmoj minuti utakmice dodao Rebiću, a vatreni je okružen četvoricom protivničkih igrača sjajno pogodio rašlje.

Na 2-0 povisio je Kessie u 44. minuti, no u nastavku je Milan zakomplicirao situaciju. Prvo je u 61. minuti zbog prigovora isključen Ibrahimović da bi u 66. na 2-1 smanjio Gagliolo. Ipak, Parma do kraja susreta nije uspjela poravnati već je Rafael Leao u četvrtoj minuti nadoknade pogodio za konačnih 3-1.

Rebić je za Milan igrao do 84. minute dok Mario Mandžukić nije konkurirao za nastup.

Drugi Milan sada ima 63 boda, osam manje od vodećeg Intera, koji će u nedjelju ugostiti Cagliari, a četiri više od trećeg Juventusa koji će u nedjelju na svom terenu dočekati Genou. Parma je ostala pretposljednja, 19. sa 20 bodova, četiri manje uz dvije utakmice više od 17. Torina koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.

Ranije u subotu je mladi hrvatski reprezentativac Martin Erlić bio junak 3-2 (0-1) domaće pobjede Spezije protiv Crotonea, on je bio asistent za 2-2 u 89. minuti te strijelac pobjedničkog pogotka u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Tagovi: Ante Rebić, AC Milan, Serie A, Zlatan Ibrahimović
Borussia osvojila Kup, Olmo zabio prekrasan gol za poraženi Leipzig
KUP
BERLIN - Borussia Dortmund je osvajač njemačkogKupa. U finalu je momčad iz Dortmunda deklasirala Leipzig 4:1.