Rennes razbio Ajaccio, dvije asistencije Majera

FRANCUSKA
Objavljeno: 21.05.2023 / 16:16
PARIZ - Rennes je u nedjelju u utakmici 36. kola francuskog prvenstva u gostima s visokih 5-0 pobijedio Ajaccio, a hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer je upisao dvije asistencije.

Prvi pogodak za vodstvo Rennesa zabio je Santamaria nakon asistencije Majera u 14. minuti. Gouiri zabija svoj prvi gol na utakmici u 31. minuti za vodstvo Rennesa 2-0. Doku diže na 3-0 šest minuta kasnije i to opet nakon asistencije Majera. Gouri postiže svoj drugi pogodak na utakmici tri minute kasnije i Rennes vodi 3-0. Isti igrač upisuje hat trick u 70. minuti susreta za konačnih 5-0.

Ajaccio je nakon ovog poraza 18. sa 23 boda, jednim više od predzadnjeg Troyesa. Rennes je šesti sa 62 boda, jednim manje od petoplasiranog Lillea.

Tagovi: Lovro Majer, Rennes, ajaccio
Rangnick neće voditi Bayern
BERLIN - Njemački nogometni izbornik Ralf Rangnick odbacio je mogućnost da sljedeće sezone vodi momčad Bayerna iz Münchena, javlja njemačka tiskovna agencija dpa.
Jurić najavio odlazak iz Torina
TORINO - Ivan Jurić preuzeo je talijanski Torino na početku sezone 2021./22., a talijanski mediji sve češće pišu da je njegov odlazak na kraju ove sezone već gotova stvar.
Karabatić spomenuo trojicu Hrvata među najboljim rukometašima u povijesti
RUKOMET
PARIZ - Nikola Karabatić je dao intervju za španjolski Mundo Deportivo povodom uzvratne utakmice PSG-a i Barcelone u Ligi prvaka.
Boston izbacio Miami i postao prva momčad u polufinalu Istoka
USPJESI
BOSTON - Boston Celticsi četvrta su momčad koja je izborila drugi krug ovogodišnjeg doigravanja NBA lige, a prva koja je to učinila u Istočnoj konferenciji.
Dončić srušio Jordanov rekord i odveo Mavse do pobjede kod Clippersa
LOS ANGELES - Dallas Mavericksi pobijedili su Los Angeles Clipperse 123:93 na gostovanju u petoj utakmici prvog kruga doigravanja za prsten prvaka u NBA ligi i poveli 3:2 u seriji koja se igra na četiri pobjede.