Ronaldo više nije pozitivan, izlazi iz samoizolacije

OPORAVAK
Objavljeno: 30.10.2020 / 20:07

TORINO - Kapetan portugalske nogometne reprezentacije i napadač Juventusa više nije pozitivan na koronavirus i izlazi iz samoizolacije, objavio je talijanski prvak na svom internetskom portalu.

Portugalski napadač je 19 dana proveo u izolaciji, a pozitivan je bio na testiranju provedenom 13. listopada, dva dana nakon što je reprezentacija Portugala igrala utakmicu Lige nacija protiv Francuske na Stade de Franceu.

Nije imao nikakve simptome bolesti Covid-19.

Bez Ronalda u sastavu, momčad pod vodstvom Andree Pirla ostvarila je u četiri utakmice samo jednu pobjedu, protiv kijevskog Dinama u Ligi prvaka (2-0), uz dva neodlučena ishoda u Serie A protiv Verone (1-1) i Crotonea (1-1) te domaći poraz u Ligi prvaka od Barcelone (0-2).

Juventus će sljedeću utakmicu igrati u nedjelju (1.11.), kad u 6. kolu Serie A "stara dama" gostuje kod Spezije.

Tagovi: Cristiano Ronaldo, koronavirus, Juventus
Carlos Queiroz više nije izbornik Koumbije
ODLAZAK
BOGOTA - Portugalski nogometni stručnjak, 67-godišnji Carlos Queiroz, napustio je poziciju izbornika kolumbijske reprezentacije, objavio je Kolumbijski nogometni savez.
Zidane ostao bez podrške čelnika Reala, ali i dijela igrača
NA RUBU OTKAZA
MADRID - Odmah nakon što je sudac Ovidiu Hategan u Kijevu odsvirao kraj utakmice, Florentino Perez je sa svojim suradnicima krenuo raspravljati o sudbini Zinedinea Zidanea na klupi Reala iz Madrida.
Capello: Milan može osvojiti naslov prvaka
MIŠLJENJE
MILANO - Trofejni talijanski nogometni trener Fabio Capello (74) vjeruje da AC Milan može otići do kraja i osvojiti naslov prvaka u Seriji A, a pohvalio je i rad trenera "rossonera" Stefana Piolija.
 Šahtar nokautirao Real i doveo ga na rub ispadanja
DONJECK - Real Madrid poražen je u utakmici 5. kola grupne faze Lige prvaka na gostovanju kod Šahtara, a pogotke za ukrajinsku momčad zabili su Dentinho u 56. minuti i Manor Solomon u 83. minuti susreta.
Planica: Svjetsko prvenstvo u skijaškim skokovima prvi put bez gledatelja
PRESEDAN
LJUBLJANA - Svjetsko prvenstvo u skijaškim skokovima u slovenskoj Planici održat će se krajem ovog tjedna po prvi put bez prisutnosti gledatelja i u uvjetima "balona" jer će natjecatelji biti izolirani od ostalih sudionika natjecanja, a morat će se i testirati na koronavirus.