Simeone pun pohvala za Vrsaljka

POHVALE
Objavljeno: 24.02.2020 / 09:01
MADRID - Atléticov trener Diego Simeone pohvalio je u nedjelju navečer hrvatskog nogometnog reprezentativca Šimu Vrsaljka koji je u pobjedi 3-1 nad Villarrealom asistirao za prvi pogodak.

"Jako sam zadovoljan konkurencijom unutar momčadi. Vratili su nam se (nakon ozljeda) Trippier, Joao, Costa... Igrači koji su igrali umjesto njih pokazali su da su sve bolji. Vrsaljko radi veliki posao", izjavio je Simeone na konferenciji za medije podno stadiona Wanda Metropolitano u Madridu.

Vrsaljko, 28-godišnji desni bek, asistirao je u 40. minuti napadaču Ángelu Correi za izjednačujući pogodak. Igru je napustio u 58. minuti. To mu je bila šesta utakmica za Atlético od kada se u siječnju vratio u momčad nakon izbivanja od godine dana zbog ozljede koljena. Vrsaljko je ovaj mjesec iskoristio ozljede Kierana Trippiera i Santiaga Ariasa koji igraju na njegovoj poziciji.

Tagovi: Diego Simeone, Šime Vrsaljko, Atletico Madrid
Jakirović: Plan za ljeto? Razgovarat ću s ljudima koji vode klub
POBJEDNIK
RIJEKA - Dinamo je, nakon 0:0 u Maksimiru, u uzvratnoj utakmici finala SuperSport Kupa na Rujevici pobijedio Rijeku 3:1 i došao do 17. titule u ovom natjecanju.
Dinamo razbio Rijeku i osvojio hrvatski kup
UVJERLJIVO
AC Milan blizu kupnje hit napadača
MILANO - Predstavnici Milana i Stuttgarta sastali su se danas kako bi razgovarali o transferu sjajnog napadača.
BBB poslali pravu poruku uoči druge utakmice finala
PORUKA
ZAGREB - Rijeka i Dinamo od 18 sati na Rujevici igraju uzvratnu utakmicu finala SuperSport hrvatskog Kupa, nakon što je prva utakmica na Maksimiru završena bez golova.