Sudac teško oštetio Bayern

GREŠKE
Objavljeno: 14.04.2021 / 08:12
Autor: SEEbiz / Index.hr
PARIZ - Daniele Orsato je devet minuta prije kraja uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka, u kojoj je Bayern kod PSG-a pobijedio 1:0, ali ispao, bizarnom greškom oštetio Bayern.

PSG je u prvoj utakmici kod Bayerna pobijedio 3:2, ali na uzvratu je aktualni prvak Europe u završnicu ušao s vodstvom 1:0. Za prolazak mu je trebao još jedan gol, pa je Bayern pred kraj napadao ne bi li zabio za pobjedu.

U 81. minuti na visoko ubačenu loptu u peterac PSG-a išlo je nekoliko igrača obje momčadi. Među njima je bio i PSG-ov Leandro Daniel Paredes, ali njega je u pokušaju dolaska do lopte naletio njegov golman Keylor Navas te ga pri tome snažno gurnuo.

Paredes je odletio na travu, a sudac je odmah potpuno pogrešno dosudio faul za PSG pokazujući da je njegovog igrača gurnuo Thomas Muller iako Bayernov nogometaš nije niti dotaknuo suparnika.

Štoviše, kad se u njega zabio Navas, od Paredesa je bio udalje barem metar.

Tagovi: Daniele Orsato, Bayern, Paris SG, Leandro Daniel Paredes, Keylor Navas, Thomas Muller
Navijači preuzeli kontrolni paket dionica Hajduka
POTEZI
SPLIT - Udruga Naš Hajduk kupila je dodatnih 1.86% dionica Hajduka i tako udio udruge u vlasništvu Hajduka sad iznosi 26.39%. Tako si je osigurala kontrolni paket koji iznosi 25%+1.
Hrvatska protiv Slovenije na Poljudu
ODLUKE
ZAGREB - Hrvatska će protiv Slovenije 7. rujna (20:45) igrati na Poljudu, objavio je HNS.
Ususret Olimpijskim igrama: Produžuje se izvanredno stanje u Tokiju
PROBLEMI
TOKIO - Nepuna tri mjeseca prije početka Olimpijskih igara, guvernerka Tokija Yuriko Koike predložila je produženje izvanrednog stanja u gradu zbog teške zdravstvene situacije.
Bogdanović odličan, Šamanić vrlo dobar u okršaju Jazza i Spursa
NEW YORK - Drugi put u tri dana Bojan Bogdanović blistao je u uvjerljivoj pobjedi Utah Jazza nad San Antonio Spursima, ali ovaj put za goste je utakmicu sezone odigrao Luka Šamanić. Dario Šarić je pak pao na najnižu točku sezone, ako ne i cijele NBA karijere.
Chelsea u finalu Lige prvaka
LONDON - Nakon 1:1 u Madridu, Englezi su na Stamford Bridgeu u uzvratnoj utakmici polufinala slavili 2:0 protiv Reala i tako su s ukupnih 3:1 izborili finale protiv Cityja. Strijelci su bili Werner u 28. i Mount u 85. minuti.