Tom Brady produžio ugovor s Buccaneersima

NFL
Objavljeno: 12.03.2021 / 22:23
NEW YORK - Jedan od najboljih quarterbackova u povijesti američkog nogometa, Tom Brady (43) produžio je ugovor s Tampa Bay Buccaneersima, objavili su aktualni NFL prvaci.

Brady je prošle godine potpisao ugovor na dvije godine, a sada ga je produžio za još jednu sezonu. Sedmostruki pobjednik lige ostat će tako u Tampi još najmanje dvije sezone nakon što je u već u prvoj osvojio Super Bowl.

"U potrazi za osmicom", napisao je na Instagramu velikan američkog nogometa.

Brady je u 20 sezona s New England Patriotsima osvojio šest Super Bowlova, a franšizu je napustio u ožujku prošle potpisavši ugovor s Tampom.

Brady je prošlog mjeseca predvodio Tampa Bay Buccaneerse do naslova prvaka nakon što su u finalu pobijedili branitelje naslova Kansas City Chiefse s 31-9.

Tampi je to bio drugi naslov prvaka u povijesti, dok je Brady u svom 10. "Super Bowlu" osvojio sedmi naslov prvaka.

Tagovi: Tom Brady, Tampa Bay Buccaneers
Pjaca: Neću imati milosti za Dinamo
PORUKE
RIJEKA - "Kao uvijek, idemo na pobjedu. Optimističan sam, mislim da će s gležnjom za tjedan dana biti sve u redu."
Murray sa zvukom sirene nokautirao Lakerse
DENVER - Denver Nuggetsi nadoknadili su 20 koševa manjka iz treće četvrtine i pobijedili sa 101:99 Los Angeles Lakerse ubačajem Jamala Murrayja sa zvukom sirene za prednost od 2:0 u prvom krugu doigravanja Zapadne konferencije NBA lige.
Fabio Cannavaro novi je trener Udinesea
UDINE - Talijanski nogometni klub Udinese će nakon Gabriela Cioffija voditi bivši svjetski prvak i osvajač Zlatne lopte Fabio Cannavaro, objavio je klub na svojoj web stranici.
Veselin Vujović više nije trener Nexea
NEOČEKIVANO
NAŠICE - Uprava RK NEXE-A i trener Veselin Vujović danas su donijeli odluku o prekidu suradnje.
Zagreb pronašao pojačanje u Srbiji
RUKOMET
ZAGREB - Povremeni srpski 29-godišnji rukometni reprezentativac Mihajlo Radojković u sljedećoj će sezoni nositi dres Zagreba, priopćili su iz hrvatskog prvaka.